Hayati Yakala (Reign Over Me) (2007)

Hayati Yakala (2007)
Reign Over Me

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
124 dakika
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Klasik Sandler tarzından farklı bir film. Güzel bir dram filmi çok yoğun hissettirip hüngür hüngür ağlatacak kadar olmasa da. Oyuncular da iyi olunca seyir keyfi güzel bir film çıkmış. Sandler'ın performansı başarılı 7,5/10
3 yıl önce
Caffeine profil resmi
Caffeine
Adam Sandler'ın filmlerinde sizi içine çekmek, filmi berber yaşamak gibi bir etki var, bir sıcaklığı var. Bu filmde de onu yaşıyorsunuz. Dram türünde, çok ağır basmıyor tabi, 4 5 sahnede güldürebilir veya gülümsetebilir. 11 Eylül saldırısında 3 kızını ve karısını kaybetmiş ve ardından ağır psikolojik travma yaşayan bir adamı canlandırıyor. Derin iz bırakacak bir film değil, ama izlenir.
neredeyse 4 yıl önce
StarDust profil resmi
StarDust
adam sandler ve don cheadle için tercih ettiğim bir filmdi. dramatik etki daha kuvvetli diyaloglarla verilebilirdi. iki saat, daha tutarlı bir tempoda kullanılabilirdi gene de ortalama ve adam sandler ı farklı bir türde yaşamak için izlenilebilir bir film.
4 yıldan fazla önce
Numenor profil resmi
Numenor
"Ne kadar sıradan ve monoton bir hayatınız olursa olsun, sevdiklerinizin kıymetini bilin" diyor bu film. Siyasi olmadığını düşündüğüm ama gereksiz bulduğum o küçük ayrıntı dışında anlamlı bir filmdi. Tavsiye ederim..
4 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
En iyi Adam Sandler performanslarından biri . Tamam çok kötü filmlerde oynuyor zaman zaman ( çoğunlukla) ama bu film bence gerçekten iyiydi.. Soundtrack şarkısı Pearl Jam - Love Reign over me harikaydı ..
5 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
adam sandler'in "ben komedyen degil sanatciyim" denemelerinden. yine klasik tavuk suyuna corba hikayelerinden aslinda ama cerezlik olmaktan daha iyi bu seferki. 11 eylul dokunmus yine ucundan. son olarak, liv tyler'i gormek her zaman iyidir-en azindan erkekler icin-. gerci deli abla baya bi ezdi onu bu filmde :)))
5 yıl önce