Asabiyim Ben (Relatos salvajes) (2014)

Asabiyim Ben (2014)
Relatos salvajes

Puan Like 7.7 / 21 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Arjantin
Süresi
122 dakika
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
harika bir film.. çok güzel düşünülmüş farklı bir film.. özellikle yol verme kavgası konulu kısmı efsaneydi.. park yasağı konulu kısmı da çok güzeldi.. filme puanım : 10 üzerinden 8
2 ay önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
Gerildim,güldüm,üzüldüm.Harika film herkes favori kısmını yazmış ben de en çok yol kavgası bölümünü sevdim
2 ay önce
dilber34 profil resmi
dilber34
son hikayeyi çok beğendim düğünü yani gerçi gelinin hakreketlerini baya abartı buldum ama sanırım bu nedenle sevdim zaten.çünkü film aşırı öfke göstermeyi vaat ediyor siz de bunu bekliyorsunuz. diğerleri çok yavan kaldı aynı nedenle. hmm ilk hikaye hariç o da fikir olarak baya uçuktu:) sonuç olarak değişik bir yapım.güzeldi.
8 ay önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
İnsan psikolojisini çok iyi anlatılmiş çok güzeldi.
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
ben de genel gibi en çok 1,3 ve 4 ü beğendim. giriş hikayesi tam da benim yapmak istediğim şey :) 3. hikaye tam bir keskin sirke küpüne zarar örneği olmuş, amiyane tabirle mok yoluna niyazi :) 4 en sevdiğimdi, izlerken benim bile sabrımı sınadı ricardo darinin yaşadıkları. 6 daki düğünün müziklerine bayıldım. filmden çıkartılacak sonuç öfke kontrolü iyidir :))
2 yıl önce
nihan.dideden profil resmi
nihan.dideden
birbirinden bağımsız 6 kısa film ve her birini izledikçe şaşırıyor bir sonrakini merak ettiriyor.çok sevdim kesinlikle izleyin.oldukça başarılı
2 yıl önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Efsane olma yolunda ilerleyen film. Sadece fare zehri bölümü güzel değildi ama diğerleri izlettiriyor kendini, ayrıca düğün efsane. Aşçı çok şanslı.
3 yıl önce
Sapphira profil resmi
Sapphira
hikayelerin hepsi tüm duyguları mükemmel hissettiriyo. :D damar açıcı bi film. bazıları çok tanıdık geldi :D
3 yıldan fazla önce
Arcadia profil resmi
Arcadia
Son zamanlarda o kadar iyi yapımlar izledim ki bunu da eklemekten kendimi alıkoyamayacağım. Birbirinden bağımsız hikayelerden oluşu sizleri sıkılmaktan uzak kılıyor ve her bir hikaye farklı bir hissiyat bırakıyor bünyede. Gayet başarılı idi ;)
3 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Kısa filmlerden oluşan uzun bir film ne kadarda ironik :) 1-3-4. Hikayeler çok iyiydi. Özellikle 4. Hikayede adama yaşattıklarında ben bile öfkelendim.
3 yıldan fazla önce
umrant profil resmi
umrant
Leziz.Nedense böyle demek geldi ilk olarak içimden.Her birinin zihnimde bıraktığı tattan sanırım,iyi film açlığımı doyurduğundan yahut...Soundtracklarıyla ayrı bir efsane olan film.Keyifle ,afiyetle izlenir.
neredeyse 4 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Harika bir filmdi. Gerek konusu, senaryosu gerekse yönetmenlik ve oyuncular hepsi on numara. Ricardo Darin harikaydı. En çok da o hikayede gerildim. 1,3 ve 4. hikayeler çok hoşuma gitti.
neredeyse 4 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Öfke, nefret ve bir insan nasıl çıldırır çok güzel anlatılmış...
neredeyse 4 yıl önce
Vandetta76 profil resmi
Vandetta76
o neydı gıızz:) sanat eseri resmen
neredeyse 4 yıl önce
digigirl profil resmi
digigirl
Bir film bu kadar mı güzel olur arkadaş (farklı olmaya çalışmadan doğallıkla).Yönetmeni listeme ekledim.Tekrar tekrar izlerim.10/10
neredeyse 4 yıl önce