Asabiyim Ben (Relatos salvajes) (2014)

Asabiyim Ben (2014)Relatos salvajes

Puan 7.7 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İspanyolca
Ülke
Arjantin
Süre
122 dakika
353
14
701
212
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İnsanlar neden öfkelenir ? Öfkelenince neler yapar ? Öfkenin çeşitli sebeplerinden 6 sına yer vermiş, bir çırpıda biten sürükleyici, özgün bir yapım. Her bir bölümde hikâyeleri tahlil edişi, ruhsal çözümleme gerçekten çok başarılı. Herkesin bir sınırının olduğu gerçeği de muhakkak. Düşündüren bir kara mizah.
error_outline
aslicc profil fotoğrafı
aslicc
sinirin, öfke patlamalarının insanı getirdiği noktaları fazlasıyla gerçekçi ve hiç sıkmadan, öfke ve şiddet dolu 6 hikayeyle göstermeyi başarmış. ilk 2 hikaye hariç diğerlerini çok sevdim.
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Her hikâye tamamen bir filme konu olabilecekken tam tadında işlenmiş yer yer insanı deli eden ve gerçekçiliği ile güzel bir filmdi. İzleme listenizde ise kalmasın bir an evvel izleyin.
error_outline
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
İnsanların sinir harbi yaşamalarının bu kadar komik geleceğini sanmazdım
error_outline
mash profil fotoğrafı
mash
nefret, öfke fazlasıyla gerçekçi duygular. kendimi bulduğum bazı yerler oldu :D
error_outline
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
harika bir film.. çok güzel düşünülmüş farklı bir film.. özellikle yol verme kavgası konulu kısmı efsaneydi.. park yasağı konulu kısmı da çok güzeldi.. filme puanım : 10 üzerinden 8
error_outline
hezarfen profil fotoğrafı
hezarfen
Gerildim,güldüm,üzüldüm.Harika film herkes favori kısmını yazmış ben de en çok yol kavgası bölümünü sevdim
error_outline
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
son hikayeyi çok beğendim düğünü yani gerçi gelinin hakreketlerini baya abartı buldum ama sanırım bu nedenle sevdim zaten.çünkü film aşırı öfke göstermeyi vaat ediyor siz de bunu bekliyorsunuz. diğerleri çok yavan kaldı aynı nedenle. hmm ilk hikaye hariç o da fikir olarak baya uçuktu:) sonuç olarak değişik bir yapım.güzeldi.
error_outline
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
İnsan psikolojisini çok iyi anlatılmiş çok güzeldi.
error_outline
seda profil fotoğrafı
seda
ben de genel gibi en çok 1,3 ve 4 ü beğendim. giriş hikayesi tam da benim yapmak istediğim şey :) 3. hikaye tam bir keskin sirke küpüne zarar örneği olmuş, amiyane tabirle mok yoluna niyazi :) 4 en sevdiğimdi, izlerken benim bile sabrımı sınadı ricardo darinin yaşadıkları. 6 daki düğünün müziklerine bayıldım. filmden çıkartılacak sonuç öfke kontrolü iyidir :))
error_outline
nihan.dideden profil fotoğrafı
nihan.dideden
birbirinden bağımsız 6 kısa film ve her birini izledikçe şaşırıyor bir sonrakini merak ettiriyor.çok sevdim kesinlikle izleyin.oldukça başarılı
error_outline
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Efsane olma yolunda ilerleyen film. Sadece fare zehri bölümü güzel değildi ama diğerleri izlettiriyor kendini, ayrıca düğün efsane. Aşçı çok şanslı.
error_outline
Sapphira profil fotoğrafı
Sapphira
hikayelerin hepsi tüm duyguları mükemmel hissettiriyo. :D damar açıcı bi film. bazıları çok tanıdık geldi :D
error_outline
Arcadia profil fotoğrafı
Arcadia
Son zamanlarda o kadar iyi yapımlar izledim ki bunu da eklemekten kendimi alıkoyamayacağım. Birbirinden bağımsız hikayelerden oluşu sizleri sıkılmaktan uzak kılıyor ve her bir hikaye farklı bir hissiyat bırakıyor bünyede. Gayet başarılı idi ;)
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Kısa filmlerden oluşan uzun bir film ne kadarda ironik :) 1-3-4. Hikayeler çok iyiydi. Özellikle 4. Hikayede adama yaşattıklarında ben bile öfkelendim.
error_outline