Unutulmaz Titanlar (Remember the Titans) (2000) afişi

Unutulmaz Titanlar (2000)
Remember the Titans

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.2 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
KerseL Gerçek bir hayat hikayesine dayanan REMEMBER THE TITANS, sürtüşme, küskünlük ve güvensizlikle ikiye bölünmüş bir kasabanın bir zaferle nasıl tek yürek haline geldiğini anlatıyor. Yıl 1971... Takımını 15 yıl sezon şampiyon yapan futbol koçu Bill Yoast'un (Patton) yerine 1.koçluğa Herman Boone (Washington) getirilir.. Bu iki adamın aralarındaki farklılığın nasıl üstesinden geldikleri ve birbirine düşman bir grup genç adamı nasıl şampiyonlara dönüştürdüklerini izleyeceksiniz. Heyecan, bağlılık ve takım ruhuyla olağanüstü bir zaferin hikayesini yazan şampiyonlara... Siz ve aileniz Titanlar'ı asla unutamayacak!

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Çok kaliteli bir yapım. Yaşadıkları duyguları sizinde yaşayacağınız kadar içten bir film. Saha içinde ve saha dışında ırkçılık ve futbol mücadelesi veren insanların büyük hayat hikayesi. Gerçek olmasıda etkileyiciydi. Irkçılık filmlerinin vazgeçilmezi Denzel Washington başroldeydi harika bir performans sergiledi. Genç Ryan Gosling'i de görmek güzeldi.
0
1 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Superbowl gazıyla Amerikan Futbolu filmi ararken buldum , dalında en iyi filmlerden biri , insanın içini ısıtan insanlık dolu müzikleriyle eğlendiren süper bir film=)
0
neredeyse 2 yıl önce
mlhkya profil resmi
mlhkya
bazı filmler hissettirir buda oyle bır fılmdı guzel oyunculuklar ve senaryo
0
neredeyse 2 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Çok güzel bir film . Tavsiye ederim arkadaşlar iyi bir ırkçılık filmi .
0
2 yıldan fazla önce

Remember the Titans filmini beğenenler

Remember the Titans filmi hakkında ilgi çekici içerikler