Zihin Gezgini (Reminiscence) (2021)

Zihin Gezgini (2021)Reminiscence

Puan 6.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
10
2
33
21
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Senaryodaki kopukluklar ve gereksiz uzun dövüş sahneleri bayıyor. Romantik kısım kesinlikle daha baskın. İzlense de olur izlenmese de...
error_outline
3 ay önce
HrnOzkn profil fotoğrafı
HrnOzkn
Inception varyasyonu.
error_outline
8 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Temposu yavaş olsa da hikâye azıcık dolambaçlı olmuş. Bazı filmlerde bu ilerleyiş güzel olabiliyor ama beni burada sıktı. İzlerken de zorladı. Kurguda ve bazı kısımlar tutarlı olmasa da azıcık bilimkurgu azıcıkta romantizmle harmanlanmış sonuç yavan olmuş.
error_outline
11 ay önce
seksen profil fotoğrafı
seksen
Fena değil, vakit geçirilir. Sinemaya gidecekler için önden uyarayım, romantizmin daha ağır bastığı bir film. Sevgilinizle, eşinizle gitmekten daha çok keyif alabilirsiniz.
Biraz fabrikasyon ve baştan sağma bir yapım olmuş. Oyunculuklar bile filme tam yedirilememiş. Thandiwe'in Westworld'deki oyunculuğu (evet bir filmi bir dizi ile karşılaştırıyorum) ya da Hugh Jackman'ın les miserables / logan vs performansını göremeyeceğinizi bilerek gidin, hayal kırıklığı yaşamayın. Öte yandan yüksek bütçeli görsel efektler ve kullanılan bazı metaforlar güzeldi. Tarzı bilim kurgu olunca da şahsen bana izletti. Birlikte gittiğim arkadaş da heyecanı yüksek, gerilimli sahnelerle ilgilendi. Tarz meselesi. :)
error_outline
12 ay önce