Resident evil: Ölümden sonra (Resident Evil: Afterlife) (2010) afişi

Resident evil: Ölümden sonra (2010)
Resident Evil: Afterlife

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Almanya
Süresi
97 dakika
cinemarty Gezegenimiz bir virüsün etkisiyle derinden sarsılıp yaşayan tüm canlı formlarını zombiye dönüştürürken, Alice (Milla Jovovich) kılıç artıklarını ve sağ kalanları bulup onları mücadele zeminine çekmeye devam ediyor. Umbrella Corporation ile olan savaş, artık yeni bir dönemece girmiştir. Yeni boyutlar kazanan bu karanlık günlerde Alice beklenmedik eski bir arkadaşından yardım alır. Arkadaşıyla yeni bir yol bulular; bu yol onları zombilerden uzak Los Angeles'daki bir sığınağa götürür. Ancak, şehre vardıklarında şehirde binlerce zombi onları beklemektedir. Alice ve arkadaşları ölümcül bir tuzağa doğru adım atmaktadır.

Yorumlar

Emrex profil resmi
Emrex
Filmlerde de oyunlardaki gibi kötülük kreşendolu bir şekilde ilerliyor. Finali Lost dizisiyle aynıydı.(Çok bozdu) Bugün çıkan film adına seriyi tekrar seyretmeye başladıydım da.
11 ay önce
Lioness profil resmi
Lioness
5 izlicem izlemden 4 bi hatıramak istedim iyi ki de istemişim.. Seri içinde en iyi savaş sahnelerini barındırıyo film ( Bir sondaki matrix vari kısmı sevmedim )
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Milla Jovovich film çekimlerinde kazara 100.000$ lık bir kamerayı parçalamış.

Ali Larter çekimler için Heroes dizisinde 7 bölüm kaçırmış.

Wentworth Miller'ın karakteri Prison Break dizisindeki karakteriyle çok az da olsa paralellik gösteriyormuş. Hatta filmdeki ilk cümlesi "Buradan kaçmanın bir yolunu biliyorum" imiş.
neredeyse 2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Teknolojinin nimetlerinden yararlanarak güzel bir film çıkarmışlar bence. Yeni ve farklı yaratıklar çok daha renk katmış. Aksiyon dozu oldukça yüksek sürükleyici bir devam filmi olmuş. Ben oldukça beğendim bu filmi de.
2 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
bu kadar anlamsız ve kötü olabileceğini düşünmemiştim. teknolojinin desteğiyle bir yere kadar, senaryo olmadan olmuyor işte!
3 yıl önce
muzi0606 profil resmi
muzi0606
Güzell
3 yıl önce

Resident Evil: Afterlife filmini beğenenler

Resident Evil: Afterlife filmini içeren raflar

Resident Evil: Afterlife filmi hakkında ilgi çekici içerikler