Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi (Rogue One: A Star Wars Story) (2016) afişi

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi (2016)
Rogue One: A Star Wars Story

Etiketler Bilim Kurgu, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
ABD
KerseL Star Wars hayranlarının bildiği gibi ilk serinin ilk filmi Star Wars IV: a New Hope filmin in sonuna asiler Death Star'a bir saldırı düzenlemiş ve Luke Skywalker'ın kritik atışı ile Death Star'ı yok etmeyi başarmışlardı. İşte Rogue One filmi bu ekibin öyküsünü konu alıyor. Hatırlanacağı gibi Prenses Lea ilk filmin başında bu planları R2-D2'ya vermiş planları Obi Wan Kenobi'ye götürmesini emretmişti. Böylece Luke Skywalker'ın öyküsü ve Star Wars evreni ile tanışmıştık...

untildawn profil resmi
untildawn
Filmi Felicity kurtarmış gibi bişey olmuş sanki. Bir önceki filmi kesinlikle daha güzeldi 7/10
0
17 gün önce
eminuk profil resmi
eminuk
Ben de herkes gibi sevdim de biraz eski kafalı olduğumdan, tüm o teknolojik gelişmeler, kullanılan muhteşem teknikler beni memnun etmedi. İnsan ışın kılıcına bile özlem duyuyor bee. Azıcık eskilere selam çakılınca kalbimiz güm güm atıyor ama yetmiyor tabii. Beğenmemek için çabaladım resmen. Her şeye rağmen çok güzeldi. Yenileri de kabullenmek lazım, giden gitti, kalan sağlar bizimdir.
6
18 gün önce
lews profil resmi
lews
Star Wars filmleri hiç sıkmayacak gibi duruyor yapıldıkça daha yenisinin yapılmasını istiyor insan . Ben yedinci filmide çok sevmiştim bu filmde çok hoşuma gitti, Bu film en sağlam temellere oturtulmuş Star Wars filmi diyebilirim senaryo açısından. Yepyeni karakterlerle karşımıza çıkıp hepsini sevdirdi bize film.Her yeni yıla yeni bir star wars filmi güzel olacak birkaç sene daha:) Filmin gittikçe artan heyecanı içinde güzel sürprizlerde eklenmiş kesinlikle izlenmeli 10 üzerinden 10 verdim bile :)
2
19 gün önce
Peris profil resmi
Peris
Film üzerine söylenecek pek bir şey yok. Ortalama bir yapım olmuş. Serinin gideceği yol belli oldu. Ancak tüm bunların dışında Peter Cushing'i (komutan tarkin) perdede görmek inanılmazdı. Şok oldum. efektlerin bu seviyeye gelmesi inanılmaz. bir çok filmde ve dizide aktörlerin gençleşmelerine tanık olduk. Oldukçada eğlenceliydi ama bu seviyede bir oyuncu "yaratımı" gerçekten hayret verici. Tamamen filmin içinde. durumdan haberi olmayanların fark etmesi olanaksız. Bir kaç filmde bu konu irdelenmişti. (simone- congress) sanrım gittiğimiz yol orası. bakalım daha neler göreceğiz...
1
26 gün önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
I'm one with the Force. The Force is with me.. Bir önceki filmi sinemada izleme fırsatını kaçırıp kahrolmuş bir insan olarak büyük umutlarla aşkla şehvetle koştum sinemaya diğerini de unutturması umuduyla imax izledim hem de. Ama filmin başında istediğimi çok bulamadım. Star Wars filmi değil de sadece aynı evrenin filmiymiş havasında ve donuk geçti diyebilirim bir süre. Biraz düşüşe geçsem de neyseki çok uzamadı ve Donnie Yen'in ekrana geldiği andan sonra benim için film değişti. Sonrasını büyük bir keyifle izledim. Film Star Wars değil de bir Death Star filmi edasında daha çok diyebilirim. Filmde yine kendini çabucak sevdiren güzel karakterler var. Ama tabiki en güzeli Darth Vader. Çok çok az görsek de o soluk alış verişini duymak bile yetiyor :D ki bu da gizemli tutuluşundan dolayı aslında güzel olmuş. Film benim için gittikçe güzelleşirken finaliyle beni benden aldı. duygulandıran bir final ve çıldırtan bir final ertesiyle sinemadan çok büyük bir keyifle ayrıldım. Adından bahsetmeden de geçmeyim filmin güzel yanlarından biri de The Empire Strikes Back'in en akılda kalan sahnelerinden birinde yer alan ve son zamanlarda iki popüler filmde adı geçen (biri Civil War ama diğerini hatırlayamadım) AT-AT Walkerlardı. Neyse bu kadar boş uzatılmış yorumun ardından imax olsa bile bu film için 3d çok gerekli değil. Çok daha fazla heyecan beklesem de savaş sahnelerinde filmden önce en büyük fark önlü arkalı konuşmalardaydı sadece. Bikaç sahne dışında çok özel değil. Bir kaç da Star Wars ve sinema klişesi barındırıyor film ama herşeye rağmen bir Star Wars hikayesi izlemek çok keyifli. 9/10
6
1 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Prodüksiyon aşamasında yaşanan bütün aksaklıklara rağmen "olmuş" Star Wars filmidir. Seriyi birbirine bağlamada güzel bir ara film olmuş. Söylentilere göre, Walt Disney bu film sayesinde en az 10 farklı Star Wars filminin daha önünü açmış. Şimdiden beklentimizi yüksek tutalım bence.
Her sahnesine odaklanmanızı sağlayan bir filmdi. Ufak tefek ince göndermeler de harika oturmuş ayrıca.
Hele bir de o SON SAHNE YOK mu! :)
9
1 ay önce
Gonca.su profil resmi
Gonca.su
Rogue One Star Wars ı merakla bekliyordum. Ama nasıl olacağı hep merak konusuydu. Ta ki filmi izleyene kadar. Filmi çok beğendim.Eğlenceli ve hareketliydi.Hayal kırıklığına kesinlikle uğratmıyor.Karakterlerede bayıldım.Vakit kaybetmeden hemen izlemelisiniz :))
4
1 ay önce
LycHere profil resmi
LycHere
Force Awakens'dan sonra ilaç gibi gelen bir film.
1
1 ay önce
vapaamies profil resmi
vapaamies
Olmuş abi, sonunda Star Wars alemine yakışan günümü çekimi bir film izleyebildik. Filmin son 20 dakikası efsane zaten. CGI olayında da çığır açmışlar. Force Awakens hüsranından sonra ilaç gibi geldi.
0
1 ay önce
Peris profil resmi
Peris
Kağıt üzerinde herşey çok güzel duruyor. Darth Vader'ı tekrar görmeside cabası (y)
0
9 ay önce

Rogue One: A Star Wars Story filmini beğenenler

Rogue One: A Star Wars Story filmini izlemek isteyenler

Rogue One: A Star Wars Story filmini içeren raflar

Rogue One: A Star Wars Story filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön