Zafere Hücum (Rush) (2013)

Zafere Hücum (2013)Rush

Puan 8.3 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
123 dakika
639
12
1865
452
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Sinemada izlerken çok keyif aldığım bir filmdi. Kendi adıma, ford vs ferrari'yi de beğensem bile hala daha iyi bir formula hikayesi izlemedim diyebilirim.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Tarihe rakabetleriyle ve başarıları ile adlarını yazdırmış iki rakibin muhteşem hikayesi.
error_outline
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
çok başarılı bir biyografi filmiydi her açıdan güzel, seyir zevki yüksek , oyunculuklar gayet güzeldi . izlenebilirliği oldukça yüksek bir film.
error_outline
3 yıldan fazla önce
BlaCkMyTh profil fotoğrafı
BlaCkMyTh
Ve tekrar izleme zamanı... 20.05.2019 Niki Lauda özlicez seni...
error_outline
4 yıldan fazla önce
oxshn profil fotoğrafı
oxshn
2 tip karakteri çok iki aktaran, hırsların ne kadar gereksiz olduğunu gösteren bir baş yapıt çıkarmışlar ortaya. F1 seviyor olmam da extrası olmuştur. :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
alpercelik profil fotoğrafı
alpercelik
Bir yarış filmi olarak görmeyin formula 1 ilgi alanınız olmayadabilir... adanmışlık çerçevesinden rakibiyle rekabet halindeki iki yarış pilotunun mücadelesi...bu mücadelenin kendileri için olan anlamı büyük bir bilgelikle yansıtılmış...çok iyi film
error_outline
6 yıldan fazla önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Efsane F1 pilotları olan Niki Lauda ve James Hunt'un hayatlarını birebir yansıtan dram-biyografi filmi.Bol aksiyonu da unutmamak lazım. Filmde dikkatimi çeken ilk şey olay örgüsünde ki boşluklar. Çok atlaya atlaya ilerlemiş. Yani ana başlıkları tek paragraf olarak geçmiş. Böyle olunca da hikaye bazı noktalarda kaymaya uğramış. Çoğu yerde de gerçek röportajlar ve hareketler birebir yansıtılmış. Chris Hemsworth ve Daniel Brühl rolleri için resmen biçilmiş kaftan. Rollerine bedenen ve ruhen bağlanmışlar. Ama Daniel bunu bir tık daha üste taşımış. Araba takip sahneleride beklediğimden iyiydi. O gergin atmosfer bütün şiddetiyle yansıtılmış. Bide Hans Zimmer abi devreye girince eşi benzeri olmayan birşeye dönümüşmüş. İyiydi. Ama fazla değil.
error_outline
6 yıldan fazla önce
elganja. profil fotoğrafı
elganja.
F1 pilotları James Hunt ve Niki Lauda'nın aralarındaki dostluk ve rekabetin ele alındığı hayatlarındaki tüm iniş çıkışların harika bir şekilde aktarıldığı çok güzel bir biyografi.
error_outline
7 yıldan fazla önce
SNOWS profil fotoğrafı
SNOWS
Gerçek hikayeden alıntı olması ve herşeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını anlatan başarılı bir filmdi . İzlerken gerçekten ders çıkarılması gereken konulara değinilmişti. Kısacası beklemeden izleyin :)
error_outline
7 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Böyle bir filmi izlerken sıkılabileceğimi düşünüyordum. Ama hiç öyle olmadı. Azim, hırs, kıskançlık, geri dönüş, hayata bağlılık , herşey var. Biyografik olması daha da değerli yapıyor filmi . İzlemeyenlere esinlikle tavsiyemdir.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Ilknur.m profil fotoğrafı
Ilknur.m
Muhteşem bir film... Zaman kaybetmeden izleyin...
error_outline
7 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Çok güzeldi zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Yarış sahnelerinde heyecandan yerimde duramadım :D Uyarlama bir film olması ayrı etkiledi. İki birbirinden tamamen farklı karakter, ikisiyle de rahatlıkla empati yapabiliyorsunuz. Oyuncular çok iyi seçilmiş, makyaja bayıldım. Ve tabi ki oyunculuklar da muhteşemdi.
error_outline
7 yıldan fazla önce
deska profil fotoğrafı
deska
çok iyi bir film izlediğimi düşündüm film bittiğinde. iki farklı insan aynı şeyin peşinde ve o şeye ulaşmak için sarf ettikleri veya etmedikleri şeyler. niki lauda ve eşi kendilerine hayran bıraktılar beni. kişilikleri ve arzularına, ihtiraslara zekice ve sakince yaklaşımlarını takdirle izledim. baş roller ve yan roller tam olmuş, senaryo çok iyi. gerçek hayattan uyarlama çok iyi bir film. mutlaka izleyin pişman olmayacaksınız;)
error_outline
7 yıldan fazla önce
atillalkan profil fotoğrafı
atillalkan
Çok heyecanlanarak izledim yarış sahnelerini :). Ertelediğim bi filmdi baya zamandır siz ertelemeyin izleyin :).
error_outline
7 yıldan fazla önce
colorful profil fotoğrafı
colorful
izlemeye baya gecikmişim- onu anladım.. Howard tam bir uyarlama ustası. Akıl Oyunları ve Külkedisi Adam'da bunu fazlasıyla kanıtlamıştı.. Rush'la perçinlemiş.. Çok beğendim..
error_outline
neredeyse 8 yıl önce