Sadece Sen (Only You) (2014)

Sadece Sen (2014)
Only You

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Çerezlik, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
105 dakika
phoebe profil resmi
phoebe
Orjinalini izlemedim. Filmi açtığımda uyarlama olduğunu bile bilmiyordum. Fakat taaaa çocukluğa dahi dayanan tesadüfleri ancak Güney Kore yapar. Bu filmde de tesadüf çoktu ama Ibrahim Celikkol un oyunculuğuna bayıldım. Film beni içine çekti, etkiledi ve beğendim.Çok mantık aramazsanız izlenilebilir.
2 ay önce
burcst profil resmi
burcst
Çok duygusal, çok güzelll..Belçim Bilgin bu rolle çok bütünleşmiş ve İbrahim Çelikkol zaten inanılmaz bir oyuncu.Verilen duygu insanın içine işliyor.Ağlamayı göze alarak izleyebilirsiniz.Son zamanlarda hiç bu kadar temiz bir aşk filmi izlememiştim.. https://www.youtube.com/watch?v=UmP-XGBqess
3 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
uyarlama bir film yaparken, uyarladıkları filmi izlemiyorlar sanırım. Belçim hiç iyi değildi. İbrahim kurtarmış durumu biraz. Orijinal filmin yanından bile geçememişler.
4 yıldan fazla önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
ibrahim çelikkolun oyunculuğu yine çok iyyidi ..beğendim filmi ben
4 yıldan fazla önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
Güzel bir film izlenir ve izleyin de yani :)
4 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
izlenebilir bir türk filmi . Bugün tv de denk geldi annemle izledik dışarıda -6 derece hava falan .. İbrahim çelikkol oyunculuğu iyiydi ama Belçim Bilgin oynadığı role gitmemiş çok sırıtıyor bence de .. böyle çok tesadüflü filmleri de sevmiyorum ..
4 yıldan fazla önce
framebist profil resmi
framebist
havandaysan on numara film
neredeyse 5 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
kendini izlettiren bir yapım ama belçim bilginin oyunculuğu orta halli hala , ben o kadar beğenmedim ama kötü de değildi
5 yıl önce