Sadece Sen (2014)

Sadece Sen (2014)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Çerezlik, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
105 dakika
starch Karmaşık ve zor bir dönemden geçen eski boksör Ali (İbrahim Çelikkol) ile sıradan bir hayat süren görme engelli Hazal'ın (Belçim Bilgin) tanışmasının ardından bir süre sonra aralarında büyük bir aşk başlar. Çekingen ve durgun bir ruh hali yaşayan Ali'nin kalbi Hazal'a atmaya başlar. Karşılıklı bu aşk bir gün Hazal'ın hikayesini anlatmasıyla yeni bir boyut kazanır. Hazal'ın hikayesi Ali'ye hayatındaki yanlışları hatırlatacaktır. Hayatını Hazal'a adayan Ali'nin aşkı için son bir dövüşe daha çıkması gerekecektir. Film Güney Kore yapımı Only You/Always filminden uyarlanmıştır.

Yorumlar

burcst profil resmi
burcst
Çok duygusal, çok güzelll..Belçim Bilgin bu rolle çok bütünleşmiş ve İbrahim Çelikkol zaten inanılmaz bir oyuncu.Verilen duygu insanın içine işliyor.Ağlamayı göze alarak izleyebilirsiniz.Son zamanlarda hiç bu kadar temiz bir aşk filmi izlememiştim.. https://www.youtube.com/watch?v=UmP-XGBqess
3 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
uyarlama bir film yaparken, uyarladıkları filmi izlemiyorlar sanırım. Belçim hiç iyi değildi. İbrahim kurtarmış durumu biraz. Orijinal filmin yanından bile geçememişler.
4 yıldan fazla önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
ibrahim çelikkolun oyunculuğu yine çok iyyidi ..beğendim filmi ben
4 yıldan fazla önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
Güzel bir film izlenir ve izleyin de yani :)
4 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
izlenebilir bir türk filmi . Bugün tv de denk geldi annemle izledik dışarıda -6 derece hava falan .. İbrahim çelikkol oyunculuğu iyiydi ama Belçim Bilgin oynadığı role gitmemiş çok sırıtıyor bence de .. böyle çok tesadüflü filmleri de sevmiyorum ..
4 yıldan fazla önce
framebist profil resmi
framebist
havandaysan on numara film
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
kendini izlettiren bir yapım ama belçim bilginin oyunculuğu orta halli hala , ben o kadar beğenmedim ama kötü de değildi
neredeyse 5 yıl önce

Sadece Sen filmini beğenenler

Sadece Sen filmi hakkında ilgi çekici içerikler