Salmon Fishing in the Yemen (2011) afişi

Salmon Fishing in the Yemen (2011)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
107 dakika
yabann Balık tutma takıntısı olan bir Arap şeyhi su ürünleri konusunda uzman bilim adamı Fred’den İngiliz somon balığını Yemen’in derelerine taşımasını ister. Oldukça endişelenen ve bu konuda şüpheleri olan Fred Arap tarafından ikna edilir. Arap ona balık tutmanın kendisini Tanrı’ya yaklaştırdığını söyler. Ayrıca Fred Şeyh’in güzel yasal temsilcisi Harriet’tan hoşlanmaya başlamıştır. Bu proje üzerinde çalışmaya başlayan Fred İngiliz başbakanının halkla ilişkiler uzmanı Bridget Maxwell’in dikkatini çeker. Maxwell Orta Doğu ile ilgili olumlu bir hikaye peşindedir. Tüm bu karakterler imkansızın da olabileceğini kanıtlamak için komik bir balık ve inanç yolculuğuna çıkarlar.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
İmkansız bir şey yoktur hesaplaşması. :)
0
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir film. Türler arasında komedi de yazıyordu ama komik bir yeri yok. Çok aşk filmi de denemez aslında temelinde başka bir konu var ve aşk yanda meze gibi biraz. Çok heyecanlara sarıp büyük merakla izletmese de sakince takip ettiriyor film kendisini. Yüksek beklentiler olmazsa keyif alınacak bir film. Emily Blunt ise her zamanki gibi zarif ve güzel :) 6,5/10
2
neredeyse 2 yıl önce
starch profil resmi
starch
Hoş bir film. Yemen çöllerini ancak filmde görebilirdim zaten. Somon balıkları ve çölde aşk bile var. Yönetmenin çekim oyunları hoş. Emily Blunt her zamanki gibi harika. Hallströmün filmlerini beğeniyorum..
4
2 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Kıyıda kalmış bir film daha .. izleyen sayısına bakıp aldanmayın mutlaka izleyin arkadaşlar .. Tavsiye ederim iyi seyirler .
2
3 yıldan fazla önce

Salmon Fishing in the Yemen filmini beğenenler

Salmon Fishing in the Yemen filmini içeren raflar

Salmon Fishing in the Yemen filmi hakkında ilgi çekici içerikler