Scott Pilgrim Dünyaya Karsi (Scott Pilgrim vs. the World) (2010) afişi

Scott Pilgrim Dünyaya Karsi (2010)
Scott Pilgrim vs. the World

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 6.9 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik, Fantastik, Uyarlama
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
cinemarty Güzel, akıllı ve hoş bir kız arkadaş edinmek kolay değildir. Hele ki güzel, akıllı, hoş ancak eski yedi sevgilisini dövmek suretiyle kazanabileceğiniz bir sevgili ise düşman başınadır! Ama gönül bu, her zaman kolaya konmaz.

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
İzlemesi müthiş keyifli Edward Wright filmi. Aksiyon bir tarafa geek duruşu sizi filme bağlıyor. Hareketli ve hızlı sahneler, hepsi birbirinden komik seanslar vs. Eğlenceli vakit için birebir
2 ay önce
Brook profil resmi
Brook
İlginç bir filmdi aslında. Eğlenceli sayılır. Saçmaladıkları yerler çoktu ama çizgi roman uyarlaması olduğunu fark edince anlam buldu hepsi :) izleyin keyifli vakit geçirmek için ideal filmlerden biri.
1 yıl önce
DiLaBah profil resmi
DiLaBah
Çok eğlenceli bir film. kahkahalarla izledim resmen
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok derin bir konusu olmasa da izlediğim en başarılı çizgi roman uyarlamalarından biri. İzlerken adeta çizgi roman okuyormuş hissi veriyor. Baştan sona çok keyifli. Unutulmaz bir film olmaz ama tekrar tekrar izlemek her defasında keyif verir diye düşünüyorum.
1 yıldan fazla önce
justdoit profil resmi
justdoit
İzlediğim en saçma ama aynı zamanda en en eğlendiğim film oldu ^^ Çerezlik bi filmdi zaten fazla fazla keyif veren cinsten. Bol bol kahkaha attırdı bana :D Çizgi romanından bi haber olduğum için uyarlama iyi mi oldu kötü mü oldu yorum yapamam ama beni çok eğlendirdi film^^ Efektler, karakterler,yapılan espiri ve diyaloglar bunların yanında havika müzikleri insanın suratında koccaman bir tebessüm bıraktıran cinstendi. Filmdeki gay karakterler tek kelime ile bay ıl dım ^^ Ayrıca film çizgi roman tadını damakta bıraktı. Kafa dağıtma adına izlenebilecek izlenirkende fazla fazla eğlendirebilecek çerezlik filmlerden tavsiye edilir :D
3 yıldan fazla önce

Scott Pilgrim vs. the World filmini beğenenler

Scott Pilgrim vs. the World filmi hakkında ilgi çekici içerikler