Scott Pilgrim Dünyaya Karsi (Scott Pilgrim vs. the World) (2010) afişi

Scott Pilgrim Dünyaya Karsi (2010)
Scott Pilgrim vs. the World

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Fantastik, Uyarlama
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
cinemarty Güzel, akıllı ve hoş bir kız arkadaş edinmek kolay değildir. Hele ki güzel, akıllı, hoş ancak eski yedi sevgilisini dövmek suretiyle kazanabileceğiniz bir sevgili ise düşman başınadır! Ama gönül bu, her zaman kolaya konmaz.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
İlginç bir filmdi aslında. Eğlenceli sayılır. Saçmaladıkları yerler çoktu ama çizgi roman uyarlaması olduğunu fark edince anlam buldu hepsi :) izleyin keyifli vakit geçirmek için ideal filmlerden biri.
1
8 ay önce
DiLaBah profil resmi
DiLaBah
Çok eğlenceli bir film. kahkahalarla izledim resmen
3
1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok derin bir konusu olmasa da izlediğim en başarılı çizgi roman uyarlamalarından biri. İzlerken adeta çizgi roman okuyormuş hissi veriyor. Baştan sona çok keyifli. Unutulmaz bir film olmaz ama tekrar tekrar izlemek her defasında keyif verir diye düşünüyorum.
5
1 yıl önce
justdoit profil resmi
justdoit
İzlediğim en saçma ama aynı zamanda en en eğlendiğim film oldu ^^ Çerezlik bi filmdi zaten fazla fazla keyif veren cinsten. Bol bol kahkaha attırdı bana :D Çizgi romanından bi haber olduğum için uyarlama iyi mi oldu kötü mü oldu yorum yapamam ama beni çok eğlendirdi film^^ Efektler, karakterler,yapılan espiri ve diyaloglar bunların yanında havika müzikleri insanın suratında koccaman bir tebessüm bıraktıran cinstendi. Filmdeki gay karakterler tek kelime ile bay ıl dım ^^ Ayrıca film çizgi roman tadını damakta bıraktı. Kafa dağıtma adına izlenebilecek izlenirkende fazla fazla eğlendirebilecek çerezlik filmlerden tavsiye edilir :D
1
neredeyse 3 yıl önce

Scott Pilgrim vs. the World filmini beğenenler

Scott Pilgrim vs. the World filmini izlemek isteyenler

Scott Pilgrim vs. the World filmini içeren raflar

Scott Pilgrim vs. the World filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön