Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (2015) afişi

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Korkutan, Komik, Absürt
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika
gangrel Eğlence maksadıyla izcilik yapan üç arkadaş kasabaya döndüklerinde gözlerine inanamazlar. Kasabada zombi salgını başlamıştır ve halkın bir çoğu salgına yakalanmıştır. Onlar içinse durum çok daha zordur. Kasabaya yayılan bir zombi salgınını önlemeye çalışıp, aralarındaki gerçek dostluğu keşfetmeye başlarlar…

Yorumlar

BOZO profil resmi
BOZO
Absürt , zombi , komedi üçgeni güzel bir film olmuş . Bazı sahneler var ki gerçekten çok iyi :).Ayrıca arkadaşlık olayının filmin geneline yayılması filmi daha da güzel hale getirmiş...
2
11 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Zombi filmlerinin absürtlerine bayılıyorum ve buda o sevdiğim absürtlerden biriydi. Keyif alarak ve kahkaha atarak izledim.
0
12 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
O nasıl bi giriş jeneriğidir. iggy azalea nasıl söylemiş öyle. Kurban olurum. Filmin geneli ise standart absürd komedi filmi. Yani absürd komedi sevenler bu filmi kaçırmasın.
0
neredeyse 2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Beklentilerimi karşılamadı açıkçası. Çok fazla eksik yönü vardı. Fakat absürd komediyiş seven biri olarak yeterince iyi vakit geçirdim. İki yerde sağlam güldüğmü de itiraf etmeliyim. Kafa dağıtmak için özellikle arkadaşlarla izlenebilecek bir film.
0
2 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Zombi filmi yapalım, aynı zamanda içinde popülarite arayan ezikler olan bir gençlik komedisi de olsun ve tabi seksi hatunlar da olsun diye yapılmış bir film. Tamam absürd komedi diye bir şey var ama bu kadar dandik bir film beklemiyordum. Zombi filmlerinde zombieland bir absürd komedidir ama bu filmde silah kullanan zombi var striptiz yapan falan zombi var saçmalığın tam daniskası. Filmin yarısına kadar zor sabrettim normalde başladığım filmleri inat eder bitiririm ama bu filmi değil. İzlemeyin vakit kaybı.
1
2 yıl önce

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse filmini beğenenler

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse filmini içeren raflar

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse filmi hakkında ilgi çekici içerikler