Kayıp Aranıyor (Searching) (2018)

Kayıp Aranıyor (2018)Searching

Puan 8.0 (26 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Psikoloji, Dram, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Rusya
Süre
102 dakika
81
0
140
44
M.Naci profil resmi
M.Naci
Beklentimin bayağı bir üstündeydi. Ters köşelerden ters köşe beğenin. Bir orada bir burada ister istemez sizi de çekiyor içine film. Araştırmayı sanki siz yapıyormuşçasına ilerliyor. Ve finalde de güzel bir bomba patlatıyor beyninizde. İzlemenizi tavsiye ederim :)
report_problem
12 saat önce
maximus585858 profil resmi
maximus585858
Sosyal medya reklamı gibi.
report_problem
14 gün önce
Ecemkayaa profil resmi
Ecemkayaa
hiç sıkmadı fakat bir durağanlık vardı. sonunda çok şaşıracağınız boş zamanlarda izlemelik güzel bir film
report_problem
19 gün önce
trevor profil resmi
trevor
Yorumlar büyük beklenti yarattı sanırım bende. Evet çok güzeldi, sıkılmadım. Ama senaryo itibariyle pek de üst seviyelerde değil. Ama çekim olarak başka. Belki de o izlettiriyor. Filmin içinde olmak.
report_problem
3 ay önce
Muratovic profil resmi
Muratovic
Çok iyiydi sonuna kadar merakla izledim. Ters köşeli filmler hep favorim olmuştur :) izlemeye değer ...
report_problem
6 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
İzlediğim en akıcı filmlerden :)
report_problem
7 ay önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
Beğenmek ile beğenmemek arasında kalsamda oyum beğenmekten yana. Konu ve anlatılmak çok iyiydi lakin oyunculuklar berbat ötesi idi. Tam Onur Ünlü'lük film. Keşke alsa da güzelce işlese.
report_problem
8 ay önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Çok iyiydiii canım SuaY çook tesekkurler❤ her izlediğim tek mekan filmlerinin muazzam olması harika bir detay değil de nedir? ^^
report_problem
10 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
çok güzel bir film.. başarılı.. filme puanım : 10 üzerinden 7.8
report_problem
11 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Vay Vay vaaay efsaneydi çok heyecanlı bir ters köşe filmiydi çok etkileyiciydi bence bütün ebeveynlere izlettirmek lazım, çocuklarınız gerçekten ne kadar tanıyorsunuz bakalım, tavsiyedir temposu heyecanı bir an düşmedi tam herşey bitti derken...arkadaşların yorumları zaten oldukça iyi ekleyecek söyleyecek çok fazla birşey yok izleyin derim.
report_problem
12 ay önce
patlican profil resmi
patlican
Film diyip geçmemek lazım. Bence okullarda ders niteliğinde anne babalarla beraber izletilmeli. Nasıl gerçek nasıl da hayatın içinden gelişti hersey. Sosyalmedyanin gücü çaresizlik Umut ince ayrıntılar... Bu film olmuş adamlar yapmış olmuş :)
report_problem
1 yıl önce
SuaY profil resmi
SuaY
Vay vay vay. . Evet sayın seyirciler harika bir film buldum ama harika harika bayıldım. İlk başladığında çekim tarzını görünce fena sıkıldım güzel beklemiyordum ondan herhalde bu derece etkiledi birazda. Çaresizliği, acıyı iliklerime kadar hissettirmeyi başardı. Mutlaka izleyin derim.
report_problem
1 yıl önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Çok beğendim. Gizem yönü oldukça kuvvetli, bir an bile filmden kopmadım. Ayrıca anlatım tarzı da çok farklı ve alışılmışın dışında. Ben baş roldeki baba ile film boyunca kızını aradım, gerildim, sinirlendim. Başından sonuna kadar filmin içinde hissettim kendimi. Tavsiye olunur. 8/10
report_problem
1 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Aslında öyle bir aksiyon felan yok yani bir gerilim aman korkim amaaa öyle hapsediyoki konu kendisine tırnaklrınızı yerken buluyosunuz kendinizi.. Ne oldu, öyle mi böyle mi derken sonda en büyük şoku yaşıyosunuz. Finalini beğendiğim nadir filmlerden. ^^
report_problem
1 yıldan fazla önce
Melkor profil resmi
Melkor
Çok enteresan bir fikri çok iyi bir gerilim filmine dönüştürmeyi başarmışlar. Bütün filmi bir bilgisayar ekranından izlemenin çok sıkıcı olacağını düşünmeme rağmen gözümü bir an bile ayıramadım.
report_problem
1 yıldan fazla önce