Cadilar zamani (Season of the Witch) (2011) afişi

Cadilar zamani (2011)
Season of the Witch

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Gerilim, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
95 dakika
Brook 14. yüzyılda Kara Veba'nın yayıldığı dönemlerde, cadı olduğundan şüphelenilen bir kızın taşınmasına yardım eden şövalye Behman'ın (Nicholas Cage)macerasını anlatacak.

Yorumlar

kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Suçsuz yere din uğruna savaşan ve masum insanları katleden iki haçlı şövalyesinin ruhlarını kurtarma macerası olarak bakabiliriz konusuna. Cadı olarak düşündükleri biri zor durumda kaldıklarında kendilerini tanımalarına yardımcı oluyor. Bir yandan kiliseden emir almamayı hayal ederken kendilerini kilise için çalışan ve savaş kaçağı iki şövalye olarak buluyorlar. Ben çok eğlendim, gerildim, etkilendim. İzlemenizi kesinlikle öneriyorum.
12 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Cage abimiz varsa ben de varımdır dedim ve izledim. Kesinlikle pişman da olmadım. Sevdim bu filmi :) İzleyin mutlaka
1 yıl önce
Turkeywood profil resmi
Turkeywood
Alsiyon ve biraz korku sevenler için hiç sıkılmadan izleyeceqiniz bir film. Nicolas cage varsa her zaman iyidir film. Basta dediqim gibi aksiyon sevenler için sürükleyici ben cok begendim.
2 yıl önce
Benq35 profil resmi
Benq35
Orta Çağ İzmir'ini Kadifekale'yi çöl olarak göstermeleri hoş değil. Filmyaparken birazcık araştırma yapsalar iyi olurdu.
3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Ortaçağ ve o dönemdeki hayat güzel yansıtılmış bence çok güzel görüntülere sahip sahnelerde vardı birkaç tane. Ama tabi bunlar bir film için yeterli değil. Filmin senaryosunu pek beğendiğimi öyleyemeeceğim heleki 2011 yılında ve gayette iyi bir bütçeyle çekilmiş bu filmin grafikleri çok daha başarılı olabilirdi. Özellikle şeytanımız pek olmamış diyebilirim. Ya da kurtların birden peluş gibi görünmesi falan..
3 yıl önce
EmirHan profil resmi
EmirHan
Konusu ilgi çekici. Kadro mükemmel. Ancak filmde cadı konsepti daha iyi kullanılabilirdi. Yine de fantastik türünü sevenler için ideal.
3 yıldan fazla önce

Season of the Witch filmini beğenenler

Season of the Witch filmi hakkında ilgi çekici içerikler