Süperstar (Secret Superstar) (2017)

Süperstar (2017)
Secret Superstar

Puan Like 8.3 / 16 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
150 dakika
.Simurg Genç bir kız olan Insu'nun tek hayali şarkıcı olmaktır. Fakat bir gün katı bir adam olan babası Insu’nun gitarını bulunca ve bulduğu gibi o gitari kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca genç kızın tüm hayalleri suya düşer… Ta ki Shakti Kumar adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışana kadar. Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkacaktır.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
Evet filmi beğendim, verdiği mesajlar güzeldi, öğretisi olan filmleri severim. Ama bana göre bazı yerleri aşırıydı.Babanın öküz tavırları aşırı, annenin buna olan sabrı aşırı ve tüm bunlar olurken kızın gösterdiği cesarette aşırı. Gene de bu tarz insanlar elbet vardır diyorum ve film güzeldi.
8 ay önce
alicancam profil resmi
alicancam
çok güzel bir film. daha çok doldurabilirlerdi. eğlenceli bölümler daha çok ön plana çıkabilirdi fakat filmde drama ağırlık vermişler. her ne olursa olsun çok güzel bir film.
9 ay önce
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
Elinin değdiği, kötü bir film görmedim. Dünya üzerinde var olan ve her daim hatırlanması gereken insanlardansın vesselam. (film yüzünden iyice duygusallaştım herhalde. Gözlerim nemli nemli yazarken :D) Neyse sevgili Aamir iyi ki varsın diyorum. Hiçbir şey yapmasan filmlerinle ışık tutuyorsun ki yaptığına eminim. Bir gün Hindistan'a gelirsem ki en büyük hayallerimden biri, kapını çalarım. Sevgiler. (Tam bir mektup oldu :D)

Filme gelecek olursak da görüyorsunuz söylemeye gerek yok skdjsdkj. Her zamanki gibi ele aldığı konu boş püsür bir şey değil elbette. Filmde kadının toplumdaki yerini, dayanışmasını (anne - kız dayanışması), uyanışını ve ne kadar fedakar gerektiğinde de yani çocukları için nasıl kaplan olabildiğini görüyoruz.

Film annelere hitap edilmiş. Canımızın köşesilerine yani. Hazır anneme küsmüşken izlemem de ayrı bir güzel oldu. Arayıp "Ne zaman geliyorsun?" demek bile istedim. Ne çekiyorlarsa neye katlanıyorlarsa bizler için. Eşek kafamız bazen atabiliyor işte. Günah da çıkardım susuyorum.

Film, evet film, bir solukta izleniyor ve harika bir sıcaklık bırakıyor. İzlemeyip de ne yapacaksınız! :)
10 ay önce
maximus585858 profil resmi
maximus585858
Aamir Khan filmleri pas geçilmez..
12 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yine çok başarılı bir Aamir Khan filmi olmuş. Oyunculuklar çok tatlı müzikler çok güzel ve tabi içinde barındırdığı unsurlar ders verici noktalar da etkileyici. Klasik bir Khan filmi anlayacağınız. Zaira Wasim de sanırım Khan'ın yeni gözdesi ve bu küçük kız oyuncu da iki muhteşem filmle giriş yapmış oldu sinemaya. Umarım böyle güzel filmlerle devam ederler ve biz de keyifle izleriz :)
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Bir hafta geçmesine rağmen bu kadar yoğun bir kalabalıkla izleyeceğimi düşünmemiştim. Çok güzel bir film olmuş. Filmin her sahnesinde bir mesaj ve gönderme var. Of aman sürekli gönderme yapmışlar diye de insanı hiçte bıktırmıyor. Dangal filmini izleyenler küçük kızı mutlaka hatırlayacaklardır. Özellikle annesi ile arasındaki bağ beni çok etkiledi. Eminim ki size de o duygu geçer. Aamir Khan zaten bukalemun gibi üstesinden gelmediği rol yok. Kısacası hem içinizi sızlatacak hem de gözleriniz yaşlı tebessüm ettirecek.
1 yıldan fazla önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Sinema da izleyin , izletin ki hint filmleri artık olması gerektiği gibi ülkemizde rahatlıkla yayınlansın izlensin yaygınlaşsın bu adamlar işi biliyor. artık çoğu berbat sıkıcı aynı tür amerikan yapımı filmlerden sıkılmadınız mı diğer ülke sinemalarıda ün kazanmalı izlenmeli.. filme gelince aamir khan yavaş yavaş çekiliyor gibi rolleri azalıyor dangal dada öyleydi bu film de de 40 dk rol almış umarım öyle olmaz sadece yönetmen olarak devam falan etmez film hep olduğu gibi sıcak ve ders verici sinemada izleyin derim.
1 yıldan fazla önce

Secret Superstar filmini beğenenler

Secret Superstar filmi hakkında ilgi çekici içerikler