Seni Seviyorum Adamim (2014)

Seni Seviyorum Adamim (2014)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Türkiye
starch Berk Ataman, müzik yapımcısı olarak parlak yıllarını geride bırakmıştır. Mesleğinden soğuyan Berk, krizin etkilerini silmek için Kıbrıs'ta bir sahil kasabasında hayatını sürdürmeye karar vermiştir. Gönül işleriyle de arasının iyi olmadığından yaşadıklarından sonra artık emindir. 13 yılını bu şekilde sakin, huzurlu ve yalnız bir şekilde geçirmiştir. Evi ve teknesi hayatındaki en önemli iki şeydir, başka bir derdi de yoktur. Ta ki Ezel ile tanışana kadar... Ezel her anını dolu dolu yaşayan, yetenekli, neşeli ve heyecanlı ruhuyla Berk'in karanlığa gömülen dünyasını aydınlatmaya başlar. Ancak bu aydınlık yeni bir karanlığı da beraberinde getirecektir. Çünkü Ezel ile ilgili alacağı bir haber ikilinin aşkını büyük bir sınavdan geçirecektir.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Hızlı film. Bütün hikaye akışı o kadar hızlı ilerliyor ki takip edemiyor insan. Üstelik Gizem Karaca çok fazla yapmacık duruyor, duygusal moda bu yüzden giremiyorsun. Bu yüzden olmamış filmdir.
2 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Girne ve İstanbul görüntülerini ve müzikleri sevdim. Bu kız bu çocuğa hiç uymamış.
neredeyse 3 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Barış Kılıç'ın varlığı ve oyunculuğu beni yanıltmadı yine,bir kez daha sevdim.Film balık burcundaydı.ben balık o balık, ortaya karışık karmakarışık bişey oldum izlerken.Kurgusu şöyleydi,tekniği böyleydi diye kötü yorumlar almış ama ben çok sevdim.Evet Sweet November'dan bu yana çokça işlenen bilindik bi konu belki ama sıcak doğal ve güzeldi.Ayrıca film boyunca çok güzel şarkılar dinliyorsunuz..
neredeyse 4 yıl önce
rapsodiiiii profil resmi
rapsodiiiii
Hasta ve çılgın kız, ıssız oğlan... hmm çok değişik bir senaryo.
4 yıl önce
MehmetK profil resmi
MehmetK
Keşke Kıbrıs'ta çekilen bir filmde Kıbrıslı sanatçılarımıza yer verip önlerini açsanız ve böyle şaçma sapan konuşmalar ortaya çıkmadan adamızı güzel bir şekilde tanıtsanız.
4 yıldan fazla önce
93desibel profil resmi
93desibel
sonuna kadar nasıl dayandım sormayın ben de bılmıyorum.
4 yıldan fazla önce
BuseY. profil resmi
BuseY.
oldukça sıradan senaryosuyla, amatör oyunculuklarıyla ve saçma geçişleriyle hayatımın 1,5 saatini çaldı diyebilirim. beğenmedim.
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
klasik konusu olan ama eğlenceli işlenişi ve güzel müzikleriyle harmanlanınca ortaya güzel bir şeyler çıkaran bir filmdi , sıkılmadan izledim :)
4 yıldan fazla önce

Seni Seviyorum Adamim filmini beğenenler

Seni Seviyorum Adamim filmi hakkında ilgi çekici içerikler