Serena (Serena) (2014)

Serena (2014)
Serena

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Çek Cumhuriyeti
Süresi
109 dakika
ernestocheozge 1929 yılında George ve Serena Pemberton Kuzey Carolina'ya yerleşmek için yaşadıkları Boston kentinden ayrılan genç bir çifttir. Yeni yerleşim yerlerinde sadece ev değil, sıfırdan bir hayat inşa ederler ve kerestecilik işinde yükselirler. Serena genç ve güzel olduğu kadar yetenekli ve kurnaz bir kadındır. Kocasının başarısına daima destek olan Serena önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydırır. Fakat kendisine dair bilmediği önemli bir gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Serena hamile kalamıyordur, sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyecektir. Bu haber Serena'nın iyice hırslanmasına yol açar ve kıskançlığını tırmandırır. Çünkü George'un onların evliliklerinden önce başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olmuştur. Serena hayata karşı tüm hıncını bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanacaktır. ayrıca da film, Serena romanından uyarlamadır.

Yorumlar

KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Bu sitede, beğenmeyeni beğeneninden fazla olan tek film budur herhalde =D
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bu ikili her türlü izlenir diye çekilip bu tezin yanlışlığını ispatlayan bir film olmuş. Lawrence var Cooper var bir kaç güzel manzara var. Onun dışında bomboş bir film.
2 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
İzlemedim diye üzülmeyin. Prodüksiyona harcanan paraya yazık...
2 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Zamanınızı daha iyi filmlerle değerlendirmenizi tavsiye ederim...
2 yıldan fazla önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Böyle bir oyuncu kadrosu, böyle bir yönetmen, güzelim manzaralar ve kostümler ancak bu kadar harcanabilirdi. Yazık olmuş.
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
bakıyorsunuz kaliteli 2 oyuncu war izliyim diyorsunuz , sonrası tam bir fiyasko hayal kırıklığı tüm film tek bir çizgi üstünde ilerliyor , sözde vurucu olması gereken sahneler bile tek düzelikte dewam ediyor , ben ettim siz etmeyin zamanınızı çöpe atmayın ...
3 yıl önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
oyuncular için izlenebilir onun dışında konusu bile tam olarak anlaşılamıyo
3 yıldan fazla önce

Serena filmini beğenenler

Serena filmini içeren raflar

Serena filmi hakkında ilgi çekici içerikler