Yedi yasam (Seven Pounds) (2008)

Yedi yasam (2008)
Seven Pounds

Puan Like 6.9 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
123 dakika
FanFilmFon Ben Thomas(Will Smith), geçmişindeki bazı hatalardan dolayı suçluluk duyan, intiharı düşünecek kadar depresif bir insandır. Kafasında devamlı intihar düşüncesinin dolaştığı Ben, hayatına giren tamamen yabancı 7 kişi vesilesiyle kefaretini ödeme şansını yakalayacak; bu sırada kalp hastalığı olan Emily'de (Rosario Dawson) aşkı bulacaktır.

Yorumlar

Lioness profil resmi
Lioness
Filmin özetini okuduğum için izlemeden önce hep kurdum yok öyle galiba yok böyle galiba diye... Başlarda biraz ağır ilerlese de filmin düğümlerinin gevşedi o andan sonra koltukta dikleştim, zaten o pik noktasına ne ara çıktım ne kadar çıktım anlayamadan bir baktım hönkürüyorum :/ İyi ki uzatmamışlar o final sahnesini yoksa ben kendimi zor toplardım herhalde.
5 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Çok çok etkilendiğim bir yapım oldu. Hayatı sorgulayan , şükretmeyi bilmemiz gerektiğini gösteren harika bir yapım olmuş. Mutlaka izlenmeli.
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çoğu yorumda da değinildiği gibi oldukça ağır ilerliyor film fakat son yarım saatte fazlasıyla etkilemeyi başarıyor. 1,5 saati sıradan bulsam da son yarım saat gerçekten çok etkileyiciydi. Will Smith yine her zamanki gibi çok başarılı 7,5/10
2 yıldan fazla önce
Feedback profil resmi
Feedback
Farkli bir yorum yapmak istiyorum, bu filmi izledikten sonra trafik magandasi olamiyacakksiniz, daha dikkatli olacaksiniz ve kurallara uyacaksiniz. evet vijdaniniz sizin cellatiniz olabilir, saygilar...
neredeyse 3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Son yarım saat gelene kadar olağan bir filmdi. Son yarım saatte öyle aman aman bir muhteşemlik bulmasam da ortalamanın biraz üstündeydi. İzleyip siz karar verin yine de :)
neredeyse 3 yıl önce
Senemini profil resmi
Senemini
Filmin son 20 dk.si gercekten cok etkileyiciydi ama oraya gelene kadar cok sıkıcı bir 100 dk. sizi bekliyor. Yine de eklemeden gecmeyeyim son 20 dk. bile filmin tumunu kurtardi sanki. İzlemelisiniz ancak hassas bunyelere zarar bir film, hatirlatmakta fayda var.
3 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Başından tahmin etmeme rağmen çok etkilendiğim film. Çok güzeldi mutlaka izlenmeli.
3 yıldan fazla önce
scrscream profil resmi
scrscream
Sonu tahmin edilebilir olsa bile zevkle sıkılmadan izledim ve çok beğendim.
3 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
çom bilindik bir batı meselinin çağdaş uyarlaması. ingilizce ders kitaplarında falan geçer bu hikaye. sinemada bayaa sıkıldığımı hatırlıyorum
4 yıldan fazla önce
FanFilmFon profil resmi
FanFilmFon
Tanrı, dünyayı yedi günde yarattı. Bense, benimkini yedi saniyede mahvettim. İzlenebilir.
4 yıldan fazla önce
kont.h.es profil resmi
kont.h.es
belki beni taşlarlar ama sonu baştan tahmin edilebildiği için çok da zevk vermeyen bir film olmuştur benim için.
4 yıldan fazla önce

Seven Pounds filmini beğenenler

Seven Pounds filmini içeren raflar

Seven Pounds filmi hakkında ilgi çekici içerikler