Tibet'te yedi yil (Seven Years in Tibet) (1997)

Tibet'te yedi yil (1997)
Seven Years in Tibet

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
136 dakika
tgbvc Tibet’te Yedi Yıl hd izle, Tibet’te Yedi Yıl izle, Tibet’te Yedi Yıl türkçe dublaj izle, Tibet’te Yedi Yıl full izle Avusturyalı dağcı Heinrich Harrer 2.Dünya Savaşı yıllarında ülkesinden uzaklaşır ve Himalayalara gider. Harrer, Tibet yakınlarındaki yasak bölge Lhasa’ya ulaşır. Onun aklında henüz hiç görmediği çocuğu vardır. Harrer Tibet’te çocuk yaştaki kutsal lider Dalai Lama’yla tanışır. Burada Tibet halkının Çin’den gördüğü zulme tanık olur. Kutsal lider Dalai Lama ise halkının onurunu düşünür. Harrer’ın da yardımı ile sürekli kendini eğitme ve geliştirme çabası içindedir.

Yorumlar

zeftodeath profil resmi
zeftodeath
yalnız arkadaşım hd izle nedir.
2 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
Özellikle başlangıçtaki dağ sahneleri size yükseklik korkusunu an be an yaşatmakta... Ayrıca Pitt'in Çin'e girmesi de yasaktır. Neden? Bu film yüzünden...
neredeyse 3 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
SIKICI Brad Pitt inanç reklamı yapmış.
3 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Brad Pitt faktörüyle izleyiciyi sinemaya çeken yapım gerçek hayat hikayesi izlemeyi sevenler için ideal. Tibet'in muhteşem görüntüleri eşliğinde akıp giden uzun süresi dengeli ayarlanmış temposu sayesinde keyifli bir seyirlik haline getiriyor. Türkiye'de oldukça ilgi gören film gösterime çıktığı hafta oynadığı her salonda ortalama 2700 adet ilet sattırmayı başarmıştı.
neredeyse 4 yıl önce
starch profil resmi

Seven Years in Tibet filmini beğenenler

Seven Years in Tibet filmini içeren raflar

Seven Years in Tibet filmi hakkında ilgi çekici içerikler