Sevimli Tehlikeli (2015) afişi

Sevimli Tehlikeli (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Romantik, Komik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
113 dakika
muratdnmz Sevimli Tehlikeli Film Konusu Zarok (Şükrü Özyıldız) yıllar önce Edirne’de bir ailenin beşikteki bebeğini kaçırıp büyük acıların yaşanmasına sebep olur. Yıllar sonra bu vicdan azabından kurtulacağı bir fırsat yakalayan Zarok, kaçırdığı Zeliş'i (Ayça Ayşin Turan) 2. kez kaçırıp gerçek ailesine götürürmek üzere yola çıkar. Bu sırada aşk dolu maceralara atılırlar. Özcan Deniz'in bu filmi, birçok masal ögesini bir araya topluyor.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Bollywood versiyonunu izlemedim ama zaten Özcan Deniz uzak doğu'dan da film esinlenmişti. Film öyle çok derin ve detaylı değilde daha çok yüzeysel gibi, dar oyuncularla dar alanlarda kurgulanmış gibi... Son sahnede evet, hüzünlendik biraz ama zaten hüzünlenmek Türk insanının kanında var. Televizyonda denk gelirse işinizde yoksa izlenebilecek bir film gibi..
1 yıl önce
BerfinBeyaz profil resmi
BerfinBeyaz
İZLEMEDEN ÖNCE ÖLMENİZ GEREKEN BİR FİLM VOL. BİLMEM KAÇ ! BİR ÖZCAN DENİZ KLASİĞİ !
neredeyse 2 yıl önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
İdare eder çok kötü türk filmlerimiz var hint müziklerini çalmayıp özgün olabilseler daha hoş bi film olurmuş herkes aynını yazmış cidden öyle :)
neredeyse 2 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Hint filmi benzerliği çok fazlaydı. Saçma rastlantılar, isimler falan. Eh işte çocuk yakışıklı kız güzel bu kadar :D
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Ortaokulda hocanın günümüze uyarlayıp bir masal yazın diye verdiği ve orta halli bir öğrencinin yazdıklarıyla çekilmiş bir film gibiydi. İnanılmaz basit. Bir iki anlık saniyelik güzel yer vardı ama oturup 113 dk yı 13 saniye için izlemem şahsen.
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film hiç beklediğim gibi çıkmadı beklediğim gibi çıkmamasının yanı sıra çok wasat bir yapım olmuş , aşk deseniz ortada inandırıcı bir aşk yok , komedi desen hiç yok , dram desen zorlama bir kaç sahne dışında o da yok , kopuk bir senaryo .. welhasıl bu sefer olmamış , yapamamış Özcan Deniz ...
2 yıldan fazla önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
az önce bitirdim başlangıçta klasik konu klasik tesadüfler diyorsun ama sonra alıp götürüyor çok eğlenceli sevimli bir filmdi :)
2 yıldan fazla önce
dilarayazar profil resmi
dilarayazar
Filmin başına öyle bir müzik koymuşlar ki kendimden şüphe ettim hint filmine mi girdim acaba yanlışlıkla diye.Sonuç olarak çok eğlenceli bi filmdi iyi ki izlemişim :)
neredeyse 3 yıl önce
Sherlockolik...SmyySrk profil resmi
Sherlockolik...SmyySrk
hint filmi tatdında Türk filmi :) güzel olmuş
neredeyse 3 yıl önce

Sevimli Tehlikeli filmini beğenenler

Sevimli Tehlikeli filmini içeren raflar

Sevimli Tehlikeli filmi hakkında ilgi çekici içerikler