Mezarini derin kaz (Shallow Grave) (1994) afişi

Mezarini derin kaz (1994)
Shallow Grave

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
89 dakika
Sekyazar Bir medya mensubu... Bir tıp doktoru... Bir muhasebeci... Üçü de birbirine zıt karakterler ve aynı evi paylaşıyorlar. İngiltere'nin iyi bir semtinde yaşayan bu üçlü, eve yeni bir kiracı daha almaya karar verirler. Evin masrafları çoktur ve eve alacakları yeni kiracı adayı, tüm diğer seçenekleri geride bırakan Hugo olur.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
İlginç bir filmdi. Hiç olmayacak yerde yüksek sesle çalan fon müziği hoşuma gitti nedense. Kara komedi kısmı beni tatmin etmese de film fena değildi sanki. Bu malzemeyle daha iyi olabilir miydi, tabii olabilirdi. Düşük beklentilerin filmi diyelim.
8 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Filmin çekildiği dönemi göz önüne alırsak acaip bir film olmuş, yönetmenin kafası güzel mi acaba diye düşündüm vay canına bu kadarını beklemiyordum ters köşe oldu, ayrca evin her odasının farklı renk olması da ilginç bir ayrıntı olmuş. gerginliğini sonuna kadar koruyan nadir filmlerden başarılı.
1 yıl önce
melikebf profil resmi
melikebf
Vay canına! Tekrar ,tekrar ve tekrar izlenir ki . Baya güzel bir film olmuş etkilenmedim diyemem. Ayrıca renkli ortamda gerilmek de bir başka oluyor.(Sarı,yeşil ,mavi, kırmızı,turuncu bir arada hiç bu kadar güzel durmamıştır sanırım. ) Bir an önce izleyin, kaçırmayın bu güzelliği derim.
neredeyse 2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Ben çok beğendim. Danny Boyle çok iyi bir suç filmi ortaya çıkarmış. Trainspotting filminin de temelleri bu filmde atılmış. Oyunculuklar Ewan McGregor başta olmak üzere oldukça iyiydi. Bence kesinlikle izlenmeli.
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Oldukça etkilendiğim bir polisiye filmi oldu. Daha önce İskoç yapımı film izlememiştim başlangıç için fazlasıyla iyiydi. Tabi her yerde İngiliz yazsa da. Yönetmen Danny Boyle bu bağımsız filmle tanınmaya başlamıştır. Belkide beklentisiz açtığım içindi fakat bir polisiye filmden bekleyeceğim şeyleri karşıladı.
3 yıl önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
film idare eder ama senaryoyu havada bırakmış etkileyici olamamış yönetmen finalde
3 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
el elden ustundur hesabi olmus ama biraz basit kalmis...
3 yıldan fazla önce

Shallow Grave filmini beğenenler

Shallow Grave filmi hakkında ilgi çekici içerikler