Kuzular Firarda (Shaun the Sheep Movie) (2015)

Kuzular Firarda (2015)Shaun the Sheep Movie

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Animasyon
Ülke
İngiltere
Süre
85 dakika
25
5
76
28
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Amanın siz nasıl tatlısınız diye keyifle, eğlenerek izledim. Harika mesajlar veriyor, tekrar tekrar aynı tebessüm ile izlenilir. :)
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Çok güzeldi. Böyle bir animasyondan beklenmeyecek kadar çok ince espri vardı içinde. Öğrencilerimle izledim ama onlardan çok ben dikkat kesildim filme. Hatta ağlama noktasına geldiğimiz yerler de oldu. Ne bileyim, hiç bu kadar başarılı olacağını düşünmemiştim. Bravo vallahi.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Dünyanın en çalışkan koyunları sanırım :D keyifli ve tatlı dialogsuz bir animasyon :)
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Ilknur.m profil fotoğrafı
Ilknur.m
şirin mi şirin, sevimli mi sevimli kuzucuklar ve arkadaşlarının maceraları... tavsiye edilir... :)
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
EsraG. profil fotoğrafı
EsraG.
Çok eğlenceli bir film hatta zaman zaman hayvanların masumiyeti karşısında gözleriniz bile dolabilir. Ayrıca çok büyük bir emek harcandığı belli. Her yaştan izleyiciyi mutlu eder bu film :)
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
starch profil fotoğrafı
starch
Aynı stüdyo yapımı Wallace & Gromit adlı (Bir adam ve köpeği) karakterlerin de epeyce kısa filmi ve bir uzun metrajlı filmi varmış. Konuşmasız olduğuna göre, rastladığınız yerde izleyebilirsiniz..
error_outline
7 yıldan fazla önce
starch profil fotoğrafı
starch
Efektler dışında, bir çeşit sessiz film izledik. Konuşma olmamasına rağmen, mimikler öyle başarılıydı, hayvanlar öyle şirindi ki; Breaking Bad'e bile gönderme yaptıkları bu eğlenceli film, bir daha izlenir.. :))
error_outline
7 yıldan fazla önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
O nasıl tatlı bi filmdi öyle! bunu çocukken de izlemek istiyorum :)) o kuzucukların tatlılığı, o köpeğin sadakati..yine söylemeden geçemiycem,insanların dünyasında yaşamak küçük dostlarımız için çok zor.Komik detaylarla dolu sımsıcak bi film olmuş.Özellikle hayvan barınağında birileri onları sahiplensin diye şekilden şekile giren,taklalar atan hayvanların hali ne de güzel yansıtılmış.Bilmiş kuzuların çitten atlama tuzağıyla sizi uyutmalarına izin vermeyin,gözünüzü 4 açın izleyin :)
error_outline
7 yıldan fazla önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
çook tatlıydılar kuzucuklaar ve köpekler de çok şirindi bu kuzular sıradan kuzu değil çok eğlenceli vefalı çıktılar:))bir güncük tatil yapalım dediler başlarına gelmeyen kalmadı:))
error_outline
7 yıldan fazla önce