Kuzular Firarda (Shaun the Sheep Movie) (2015) afişi

Kuzular Firarda (2015)
Shaun the Sheep Movie

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Animasyon
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
85 dakika
Blacklion Shaun biraz eğlenmek için küçük bir tatil yapmaya karar verir. Çiftçi, bir karavan ve çok dik bir tepenin sayesinde kendini Big City’de bulur. Shaun ve sürüsü bakalım güvenle yemyeşil çimle kaplı huzurlu otlaklarına dönebilecekler midir?

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Çok güzeldi. Böyle bir animasyondan beklenmeyecek kadar çok ince espri vardı içinde. Öğrencilerimle izledim ama onlardan çok ben dikkat kesildim filme. Hatta ağlama noktasına geldiğimiz yerler de oldu. Ne bileyim, hiç bu kadar başarılı olacağını düşünmemiştim. Bravo vallahi.
3
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Dünyanın en çalışkan koyunları sanırım :D keyifli ve tatlı dialogsuz bir animasyon :)
4
neredeyse 2 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
şirin mi şirin, sevimli mi sevimli kuzucuklar ve arkadaşlarının maceraları... tavsiye edilir... :)
5
neredeyse 2 yıl önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Çok eğlenceli bir film hatta zaman zaman hayvanların masumiyeti karşısında gözleriniz bile dolabilir. Ayrıca çok büyük bir emek harcandığı belli. Her yaştan izleyiciyi mutlu eder bu film :)
4
neredeyse 2 yıl önce
starch profil resmi
starch
Aynı stüdyo yapımı Wallace & Gromit adlı (Bir adam ve köpeği) karakterlerin de epeyce kısa filmi ve bir uzun metrajlı filmi varmış. Konuşmasız olduğuna göre, rastladığınız yerde izleyebilirsiniz..
3
2 yıl önce
starch profil resmi
starch
Efektler dışında, bir çeşit sessiz film izledik. Konuşma olmamasına rağmen, mimikler öyle başarılıydı, hayvanlar öyle şirindi ki; Breaking Bad'e bile gönderme yaptıkları bu eğlenceli film, bir daha izlenir.. :))
4
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
O nasıl tatlı bi filmdi öyle! bunu çocukken de izlemek istiyorum :)) o kuzucukların tatlılığı, o köpeğin sadakati..yine söylemeden geçemiycem,insanların dünyasında yaşamak küçük dostlarımız için çok zor.Komik detaylarla dolu sımsıcak bi film olmuş.Özellikle hayvan barınağında birileri onları sahiplensin diye şekilden şekile giren,taklalar atan hayvanların hali ne de güzel yansıtılmış.Bilmiş kuzuların çitten atlama tuzağıyla sizi uyutmalarına izin vermeyin,gözünüzü 4 açın izleyin :)
7
2 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
çook tatlıydılar kuzucuklaar ve köpekler de çok şirindi bu kuzular sıradan kuzu değil çok eğlenceli vefalı çıktılar:))bir güncük tatil yapalım dediler başlarına gelmeyen kalmadı:))
6
2 yıl önce

Shaun the Sheep Movie filmini beğenenler

Shaun the Sheep Movie filmini içeren raflar

Shaun the Sheep Movie filmi hakkında ilgi çekici içerikler