Hepsini vur (Shoot 'Em Up) (2007)

Hepsini vur (2007)
Shoot 'Em Up

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
86 dakika
Ricky.McFloyd "Shoot 'Em Up/Hepsini Vur" karanlık bir mizah anlayışı olan, izleyicileri dur durak bilmeyen yüksek tempolu bir maceraya sürüklemeyi vaat eden, oldukça sıradışı ve yaratıcı bir aksiyon filmi. Clive Owen, dünyanın en sinirli ve sert mizaçlı adamıyken kendisini dünyadaki en masum şeyi yani yeni doğmuş bir bebeği korumakla yükümlü bulan Bay Smith'i canlandırıyor. Smith ateşli bir çatışmanın ortasında, bebeği doğurtur. Kısa süre sonra anlar ki kimliği bilinmeyen bir güç bu bebeğe ilişkin tüm izleri silmek üzere, Hertz denen birinin (Paul Giamatti) liderliğindeki gizemli ve sonu gelmeyen bir tetikçiler ekibi göndermiştir. Sayısız kurşun ve akla gelebilecek her türlü ateşli çatışma arasında, Smith, DQ adında (Monica Bellucci) bir hayat kadınıyla güç birliği yaparak, oluşturdukları bu geçici ailenin tüm üyeleri kurşunlara hedef olmadan önce bebeğin hayatının neden tehdit altında olduğu muammasını çözmeye çalışır. Herkes bebeğin ölmesini istemektedir. Esas soru ise şudur: Neden?

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yüksek tempolu absürt bir aksiyon komedi filmi. Gerçekten çok saçma yerleri var ve bu insanı eğlendiriyor :D Genel olarak da orta halli bir film aksiyon severler için oldukça keyifli olacaktır. Havuçlu sahneler ve Bugs Bunny göndermesi oldukça güzeldi Filmi izlerken çocukken önüme bir tabak havuç alıp Bugs Bunny izlediğim günler geldi :D 6,5/10
1 yıl önce
Agarta profil resmi
Agarta
Bir atarla başlayıp bi solukta biten bir film huh
neredeyse 3 yıl önce
videofuar profil resmi
videofuar
hepsini vur arkadaş :) ötesi yok. bence en harika kovalamaca filmlerinden
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Clive Owen, dünyanın en sinirli ve sert mizaçlı adamıyken kendisini dünyadaki en masum şeyi yani yeni doğmuş bir bebeği korumakla yükümlü bulan Bay Smith’i canlandırıyor. Smith ateşli bir çatışmanın ortasında, bebeği doğurtur. Kısa süre sonra anlar ki kimliği bilinmeyen bir güç bu bebeğe ilişkin tüm izleri silmek üzere, Hertz denen birinin (Paul Giamatti) liderliğindeki gizemli ve sonu gelmeyen bir tetikçiler ekibi göndermiştir.
Sayısız kurşun ve akla gelebilecek her türlü ateşli çatışma arasında, Smith, DQ adında (Monica Bellucci) bir hayat kadınıyla güç birliği yaparak, oluşturdukları bu geçici ailenin tüm üyeleri kurşunlara hedef olmadan önce bebeğin hayatının neden tehdit altında olduğu muammasını çözmeye çalışır. Herkes bebeğin ölmesini istemektedir. Esas soru ise şudur: Neden?
4 yıldan fazla önce

Shoot 'Em Up filmini beğenenler

Shoot 'Em Up filmi hakkında ilgi çekici içerikler