Srek 2 (Shrek 2) (2004)

Srek 2 (2004)
Shrek 2

Puan Like 7.9 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi, Fantastik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika
KerseL Shrek ile Fiona balayından dönmüştür. Fiona'nın ailesinden gelen bir davet mektubuyla karşılaşırlar. Fiona'nın kral babasıyla kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke'ye davet etmektedir. Bunun üzerine yanlarına Eşek'i de alarak yola çıkarlar. Prensesin geri dönüşünü kutlamak için Uzak Ülke'nin vatandaşları sokaklara dökülmüştür. Kral ve Kraliçe de sevgili kızlarının ve hiç tanımadıkları damatlarının (yeni Prens) dönüşünü heyecanla beklemektedir. Ancak her ikisi de yeni damatlarının dış görünümüne hazırlıklı değildir. Üstelik sevgili kızları da çok değişmiştir. Shrek ile Fiona'nın bilmediği bazı gerçekler vardır. Bu sürpriz evlilikle birlikte Fiona'nın kral babasının geleceğe yönelik planları suya düşmüştür. Bunun üzerine o ana kadar ki bütün gelişmeleri tersine çevirebilmek için Fiona'nın Peri Vaftiz Annesinden, Yakışıklı Prensten ve ünlü canavar avcısı Çizmeli Kedi'den yardım ister.

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
ilkinde aldığım tadı bu seri de alamadım.. orta halli izlenebilir bir animasyon filmi.. ilki kadar asla güzel olmaz..
2 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
EFSANE DEVAM EDİYOR ) Tartışmasız bugüne dek yapılan en iyi animasyon. Bir animasyonda olması gereken tüm özellikler var. Ayrıca her yaşa hitap eder. Bildiğimiz 'Shrek', kaçırmayın )
neredeyse 4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
yine eğlenceli ve güzel bir shrek filmi :)
4 yıldan fazla önce
furkandr profil resmi
furkandr
her yaşta izlenebilecek animasyon
4 yıldan fazla önce
AriGold profil resmi
AriGold
yahu o kedi sahnesi(spoiler anlatamam) ne muhteşem komik bir sahnedir. Özetle eğlenceli film, rahatlama modunda izleyin.
5 yıl önce

Shrek 2 filmini beğenenler

Shrek 2 filmini içeren raflar

Shrek 2 filmi hakkında ilgi çekici içerikler