Sibir. Monamur (Siberia, Monamour) (2011) afişi

Sibir. Monamur (2011)
Siberia, Monamour

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Rusya
Süresi
102 dakika
yabann Sibirya, sonbaharın sonuna doğru. Tayga'nın ıssız köyünde yaşlı bir adam olan İvan ile onun 7 yaşındaki erkek torunu Leshia yaşamaktadır. Bir yabani köpek sürüsü civardaki herşeyi yiyip bitirmektedir. Bu köpeklerden biri Leshia'nın en iyi dostudur. Bazen onlara yiyecek getiren Yuri Amca köyün dönüş yolunda köpekler tarafından saldırıya uğrar ve can verir. Ivan ve Leshia erzaksız kalır. Birgün Leshia, Ivan'ın köpeğine ateş ettiğine şahit olur . Yaşlı adam onu kör bir kuyuda bulur ama onu çıkarmak için başarısız olur. Yaşlı adam amansızca yardım arar. Leshia beklediği ve birgün geleceğine inandığı babası gibi dedesininde geleceğine inanmaktadır.Yaşlı bir adam ve torunu, onlarla ilgilenen akrabası ve onu aldatan eşi, iki serseri haydut, iki asker ve hayat kadının birbirlerine değen dramatik yaşam hikayesi...

Yorumlar

starch profil resmi
starch
nE GÜZEL BİR FİLMMİŞ. çOK ETKİLENDİM..
neredeyse 3 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
doğanın ve vicdanın insafında olan bir avuç hayat. izlerken kötümser bir yaklaşım hissettirse de insanlıktan umudu kesmeyen bir hikaye.
neredeyse 3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Uzak diyarlarda insansız teknolojisiz yaşamlar .. Çok güzel , etkileyici doğası ve oyunculukları ile izlenmesi gereken güzel bir film.. Tavsiye ederim arkadaşlar .
3 yıldan fazla önce

Sibir. Monamur filmini beğenenler

Sibir. Monamur filmini içeren raflar

Sibir. Monamur filmi hakkında ilgi çekici içerikler