Aci Reçete (Side Effects) (2013) afişi

Aci Reçete (2013)
Side Effects

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
106 dakika
gkhn. Acı Reçete”, Emily’nin (Rooney Mara) psikiyatristinin (Jude Law) kendisine tedavisi için verdiği yeni bir ilacın hayatını nasıl değiştirdiğini ve eşi ile hayatını ne yönde etkilediğini gerilim türünde anlatan bir filmdir. Emily (Rooney Mara) ve Martin (Channing Tatum) New York’ta başarılı ve yüksek standartlarda yaşayan bir çifttir. Bir gün borsa yolsuzluğu yüzünden Martin hapse girer. Tabi bu arada yaşam standartları da haliyle düşer ve Emily Manhattan’da ufak bir apartman dairesine taşınır. Dört yıl boyunca kocasının hapisten çıkmasını bekler. Bu sırada ağır depresyona girer. Emily’nin intihar girişiminden sonra yanına danışman olarak psikiyatrist Jonathan Banks (Jude Law) getirilir. Emily terapi görmeyi ve anti depresan ilaçlar almayı kabul eder. Emily verdiği bu karar ile hem kendi hayatını hem de çevresindeki tüm insanların hayatını etkileyebileceğinden haberi bile yoktur

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Durgun bir film ancak izlenmeli. Ters köşe olan bir film ve bana Gone Girl filmini anımsattı tabikide bi Gone Girl olamaz. Kadınlar çok tehlikeli abi dikkat etmek lazım :)
0
neredeyse 2 yıl önce
lordmad profil resmi
lordmad
Film ilerledikçe tahmin edilmesi kolay hale gelen bir film oldu benim açımdan.Genel olarak durağan ilerleyen bir filmdi ve seçilen müzikler aşırı yanlış muziklerdi,filmin durağanlığını canlandıracağına daha durağan hale getirmişti müzikler ama genel olarak izlettirdi kendini,fena değil.
0
2 yıldan fazla önce
incidamla profil resmi
incidamla
"Ters Köşe" filmlerden... Senaryoda ciddi açıklar var pek tatmin edici sayılmaz.
0
3 yıldan fazla önce

Side Effects filmini beğenenler

Side Effects filmi hakkında ilgi çekici içerikler