Sin-gwa ham-kke: Jwi-wa beol (Along with the Gods: The Two Worlds) (2017)

Sin-gwa ham-kke: Jwi-wa beol (2017)
Along with the Gods: The Two Worlds

Puan Like 8.2 / 12 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
139 dakika
Mine.Ce İnsanları seven bir ölüm meleği Gang Rim (Ha Jung-Woo) ölen Ja Hong’a (Cha Tae-Hyun) öbür tarafa kadar eşlik eder. Öbür tarafta ise, ölen kişilere 49 günlük bir sürede 7 denemeden geçirilir. O sürede, insan işlerine karışmaması gereken ölüm meleği Gang Rim ister istemez bir insan olan Ja Hong’un işine karışır. Not: Filmin konusu, Joo Ho-Min tarafından yazılan "Singwa Hamgge" adlı bir webtoona dayanmaktadır. (webtoon ilk olarak 8 Ocak 2010 tarihinde comic.naver.com/webtoon üzerinden yayınlandı.)

Yorumlar

.Simurg profil resmi
.Simurg
Bana hitap eden bir film değildi bu yüzden sıkılarak izledim. Sevmedim tavsiye etmem, izlemeyin bence :)
8 ay önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
fena değil, tae hyun cha filmlerini severim, ilginç senaryolu lakin basit ve huzur verici filmlerdir. Bu da onlardan biri ama çok uzun tutmaları, sağlam bir hikayeye sahip olmadığından filmden kopma sağlayabiliyor. Bir de final fantasy 15'ten çıkmış, noctis ve adamları tadındaki arkadaşları pek sevemedim, izlenebilir ama çok başarılı bir fantastik yapım diyemeyeceğim.
10 ay önce
rabitt profil resmi
rabitt
Resmen kendi kafamda kurduğum cehennemi gördüm :) sinemada izleme şansımız olsaydı tadından yenmezdi , korenin fantastik türünde ilerleyen başarısını da bu filmle görmüş bulunuyoruz:)
12 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Film konusu fantastik ama bu koreliler EFSANE güzel bir film yapmışlar hayran kaldım gözlerim şişti ağlamaktan, bakış açısı çok ilginçti düşündürdü, cehennem o kadar güzel düşünülmüş tasarlanmış ki senaryo çekimler kurgu bayıldım EFSANE diyorum daha da üzerine söylenecek söz yok takdire şayan.
1 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
vurgulaya vurgulaya söylemek istiyorum ba yıl dımm! konusuyla, kurgusuyla, efektleriyle, oyunculuklarıyla, mekanlarıyla, verdiği mesajlarla harika bi fantastik dram izledim. cehennemlerin tasvirlerine ayrıca hayran kaldım. es geçilmemeli bu film.
1 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Özgün bir konu.
1 yıl önce
breathtime profil resmi
breathtime
Ölümden sonra neler olacağına dair somut öneriler sunan bir film. İşlediğiniz günahlara göre yargılandığınız mahkemeler. Film fantastik olduğu kadar inançlara da hitap ediyor ve bu dünyada nasıl yaşamamız gerektiğine dair de alt belirgin bir vurguya sahip. (Yalan Tanrısını çok iyi seçmişler)
1 yıl önce

Sin-gwa ham-kke: Jwi-wa beol filmini beğenenler

Sin-gwa ham-kke: Jwi-wa beol filmi hakkında ilgi çekici içerikler