Sing Street (2016)

Sing Street (2016)

Puan 8.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Müzikal, Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İrlanda
Süre
106 dakika
84
0
142
74
Özet Fragman Beğenenler
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Çok içten ve samimi. Muhteşem müziklere sahip bir yapım. Hayallerinin peşinden koşan insanları anlatıyor. Seviyorum böyle filmleri.8/10
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Keyifle izleyebileceğiniz samimi ve içten bir film. Müzikler de çok ama çok güzeldi.
error_outline
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Bir kadın görürsün ve seversin. Dikkat çekmeye çalışırsın. Kitap yazarsın. Şarkı söylersin. Film çekersin. Her şeyi sadece onun dikkatini çekebilmek için yaparsın. Bence filmin verdiğini en güzel mesaj bu, birini seversin ve hayatını ona göre şekillendirirsin.

Güzel film, gülümseyerek izlediğim ender filmlerden. En güzel anında, hatta en doruk noktasında bitmiştir. Bu arada Brendan abimiz efsanedir, filozoftur. İzleyin.
error_outline
unjustpower profil fotoğrafı
unjustpower
Once ve Begin Again'den sonra kesinlikle 3'de 3 yapmış John Carney. Film resmen ilham saçıyor şiddetle tavsiye
error_outline
hexagon profil fotoğrafı
hexagon
uzun zamandır izlediğim filmler içinde bitmesine ne kadar kaldı acaba diye süreye bakmadığım filmlerden biri..müzikler,kardeşlik her şey tam kıvamında..
error_outline
colorful profil fotoğrafı
colorful
Filmi o kadar çok beğendim ki; yere mi sığdırsam göğe mi açıkçası bilemedim. Kamera önünde, arkasında, masa başında, öncesinde, sonrasında emeği geçen ne kadar canlı varsa tek kelimeyle bravo diyorum. Henüz izlememiş olmamama rağmen; La la Land'ın Oscar'da çoğu kategoriyi süpüreceği haberlerinin ve beklentilerin olduğu bir ortamda açıkçası 'Sing Street' in Oscar ödüllerinde %99 adaylar arasında olmayacağını tahmin ederek; en azından Golden Globe'da ödüllendirilmesini çok isterim. Umarım zamanla kültlükten klasikler arasına terfi eder bu film. Böyle filmler ne kadar çok insana ulaşırsa, o kadar iyi. İzle - izlettir..
error_outline
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Hani olur ya böyle grupların kuruluş hikayesini anlatan filmler, oyle filmleri seviyorsanız (benim gibi) kaçırmayın derim. Çok tatlıydı. Çok samimi. Diyaloglar çok güzeldi. Şarkılar da keza öyle. İlk yarı beni biraz güldürdü. Çok şebeklerdi yaa :)
error_outline
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Başarıya giden yolda herşey mübahtır...Kendi müzik gruplarını kurup, besteler yapıp sözler yazan gençlerin hikayesi. Oyuncu gençler başarılı, görüntüler yalın. Bir müzik ziyafetinde hissettim kendimi, hemde 80'ler tarzında. Başrol karakterindeki özgüven patlaması çok heyecan vericiydi. İzlemesi keyifli bir film, iyi seyirler. not: Aidan Gillen'ı görmek güzeldi GOT hayranı olduğum için :)
error_outline