Sing Street (2016)

Sing Street (2016)

Puan Like 8.6 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Müzikal, Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Ülke
İrlanda
Süresi
106 dakika
DenizBaysan Dublin’de yaşayan genç bir çocuk, aile için gerilimler ve anlaşmazlıklardan ötürü orayı terk etme kararı alır. Hoşlandığı kızı etkilemek için yazdığı şarkılar sayesinde, hayatı beklenmedik şekilde değişecektir...

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Bir kadın görürsün ve seversin. Dikkat çekmeye çalışırsın. Kitap yazarsın. Şarkı söylersin. Film çekersin. Her şeyi sadece onun dikkatini çekebilmek için yaparsın. Bence filmin verdiğini en güzel mesaj bu, birini seversin ve hayatını ona göre şekillendirirsin.

Güzel film, gülümseyerek izlediğim ender filmlerden. En güzel anında, hatta en doruk noktasında bitmiştir. Bu arada Brendan abimiz efsanedir, filozoftur. İzleyin.
6 ay önce
unjustpower profil resmi
unjustpower
Once ve Begin Again'den sonra kesinlikle 3'de 3 yapmış John Carney. Film resmen ilham saçıyor şiddetle tavsiye
1 yıldan fazla önce
hexagon profil resmi
hexagon
uzun zamandır izlediğim filmler içinde bitmesine ne kadar kaldı acaba diye süreye bakmadığım filmlerden biri..müzikler,kardeşlik her şey tam kıvamında..
2 yıldan fazla önce
colorful profil resmi
colorful
Filmi o kadar çok beğendim ki; yere mi sığdırsam göğe mi açıkçası bilemedim. Kamera önünde, arkasında, masa başında, öncesinde, sonrasında emeği geçen ne kadar canlı varsa tek kelimeyle bravo diyorum. Henüz izlememiş olmamama rağmen; La la Land'ın Oscar'da çoğu kategoriyi süpüreceği haberlerinin ve beklentilerin olduğu bir ortamda açıkçası 'Sing Street' in Oscar ödüllerinde %99 adaylar arasında olmayacağını tahmin ederek; en azından Golden Globe'da ödüllendirilmesini çok isterim. Umarım zamanla kültlükten klasikler arasına terfi eder bu film. Böyle filmler ne kadar çok insana ulaşırsa, o kadar iyi. İzle - izlettir..
2 yıldan fazla önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Hani olur ya böyle grupların kuruluş hikayesini anlatan filmler, oyle filmleri seviyorsanız (benim gibi) kaçırmayın derim. Çok tatlıydı. Çok samimi. Diyaloglar çok güzeldi. Şarkılar da keza öyle. İlk yarı beni biraz güldürdü. Çok şebeklerdi yaa :)
2 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Başarıya giden yolda herşey mübahtır...Kendi müzik gruplarını kurup, besteler yapıp sözler yazan gençlerin hikayesi. Oyuncu gençler başarılı, görüntüler yalın. Bir müzik ziyafetinde hissettim kendimi, hemde 80'ler tarzında. Başrol karakterindeki özgüven patlaması çok heyecan vericiydi. İzlemesi keyifli bir film, iyi seyirler. not: Aidan Gillen'ı görmek güzeldi GOT hayranı olduğum için :)
2 yıldan fazla önce

Sing Street filmini beğenenler

Sing Street filmini içeren raflar

Sing Street filmi hakkında ilgi çekici içerikler