Alti gün yedi gece (Six Days Seven Nights) (1998)

Alti gün yedi gece (1998)
Six Days Seven Nights

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
98 dakika
yazcsefa Aksiyon filmlerinin unutulmaz kahramanı Harrison Ford, Altı Gün Yedi Gece'de başrol oynuyor. Film bir rüya tatilinin nasıl curcunalı tropikal bir kabusa dönüştüğünü anlatıyor. Kaba ve hırçın kargo uçağı pilotu Quinn Harris (Ford) ümitsizce Tahiti'ye gitmek için uçak arayan keskin dilli New Yorklu Robin Monroem (Anne Heche) ile karşılaşana kadar turistlerden nefret eder. Hava muhalefetinden darbe yemiş uçağı fırtınaya girer. Terkedilmiş bir adada Quinn ve Robin başbaşadırlar ve çabucak cennetin bütün tehlikelerini keşfetmeye başlarlar. Onların talihsizliklerini, hiçbir gezi broşüründe bulamayacağınız Altı Gün Yedi Gece'lik bir eğlenceye dönüştürme şansı sizin elinizde!

Yorumlar

phoeniks profil resmi
phoeniks
muhteşem manzaraların eşliğinde romantik komedi tadında az macera soslu tatlı eğlenceli bir filmdi:)) izlememi tavsiye ettiğiniz için teşekkürler starch ve burcst gerçekten dinlendrici bir film oldu benim için:))
neredeyse 4 yıl önce
starch profil resmi
starch
Cennet gibi adalarda geçen bir romantik-macera filmi..
neredeyse 4 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Çok güzel bi filmdi,yormuyor,sıkmıyor,eğlendiriyor :) eski tarihli filmlerin ortak özelliği olan o tatlılık bu filmde de var.
neredeyse 4 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Eğlenceli güzel bir haftasonu filmiydi. Harrison Ford ve David Schwimmer' in performanslarını çok başarılı buldum. Sıradan sade bir Romantik macera filmi olmasına rağmen güzel tebessümlerle dolu bir vakit geçirdim bundan dolayı beğendim.
neredeyse 4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Biri evli bir erkek, diğeri ise evlilik hazırlığı içinde olan bir kadının uçakla adaya düştükten sonra başlarından geçen macera ve aşk öyküsünü anlatan çok güzel bir film.
5 yıl önce

Six Days Seven Nights filmini beğenenler

Six Days Seven Nights filmi hakkında ilgi çekici içerikler