Sleeping with Other People (2015) afişi

Sleeping with Other People (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
101 dakika
Blacklion Jake ve Lainey ilk cinsellik deneyimlerini üniversite yıllarında beraber yaşamış ama işler sonradan iyi gitmemiştir. Bu ikili 12 yıl aradan sonra bir destek grubunda karşılaşır, anlaşılan her ikisi de ilk birlikteliklerinden sonra hep “müzmin aldatan” olmuşlardır. Sağlıklı ilişkiler yaşamak için birbirlerine yardım etmeye çalışacaklardır..

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
Hiçbir amacı, mottosu, fikri olmayan saçma sapan Amerikan filmi. Zorlama diyalogları ve gereksiz sıçramaları bolca görüyoruz. Komedi olmasına rağmen en ufak tebessüm bile olmadı. Sürekli aynı muhabbetleri tekrar, tekrar ve tekrar üstelemiş. Kendi içinde bi kısır döngüye dr sahip. Zamanıma yazık oldu.
0
11 ay önce
otekiben profil resmi
otekiben
başarılı saptamaları ile eğlenceli bir ilk bölüm ve yapay akışı, klişe dialogları, saçma finali ile boktan bir ikinci bölüm. genel olarak sıradan bir çerezlik olarak kalmış.
0
1 yıldan fazla önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
Seks üzerine bazı bazı güzel detayları olan çerezlik bir eğlence ama çocuk partisine kafalar güzel gitmek iyi fikirmiş :)
1
neredeyse 2 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Sıradan romantik komedi filmi. Aslında komedisi eksik gülümsetmiyor bile. Cinsellik üstüne kurgulanmış pek sarmadı da işte izledik 4 puanlık film işte.
0
2 yıl önce

Sleeping with Other People filmini beğenenler

Sleeping with Other People filmini içeren raflar

Sleeping with Other People filmi hakkında ilgi çekici içerikler