Rastlantinin böylesi (Sliding Doors) (1998) afişi

Rastlantinin böylesi (1998)
Sliding Doors

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
99 dakika
ozlemglr Zamanlama, kader ve aşk üçgeni üzerine kurulu olan 'Sliding Doors', rastlantılar, zor verilen kararlar ve tekdüze yaşamların süregeldiği modern dünyada, sadece bir kaç saniyelik gecikmenin insan hayatını nasıl değiştirebileceğini anlatan bir film.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Fark etmediğimiz ne varsa bir şekilde bir nokta da kesişiyor demek ki.
0
1 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Olacakları engelleyemeyeceğimiz, dünyanın belli bir düzende işlediği fikrini müthiş anlatmış. ''bugün onla ayrılmasam ne olurdu?'' ''Bugün bir gerçeği öğrenmesem nasıl sonuçlanırdı?'' düşüncelerimizi açıklamış. Her işte bir hayır var derler. Öyle olmuş. Anlamlı bir film.^^
3
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Küçük ve önemsiz görünen şeylerin hayatımızda ne kadar büyük farklılık yaratabileceğini gösteren güzel bir filmdi. geri kalanıyla oldukça güzeldi.
4
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Gerçekten çok sağlam filmdi. Her işte bir hayır olduğunu ve bazen ne olursa olsun her şeye hamd edip yolumuza devam edtmemiz gerektiği mesajını çok güzel bir kurgu ve senaryorla vermiş. Oyunculuklar çok başarılıydı. Jeanne Tripplehorn gördüğüm en gıcık oyuncu oldu. The Lake House'dan sonra bana bu filmi önererek izlememi sağlayan ve romantik filmlere ısınmamı sağlayan burcst çok sağaolasın diğer önerilerini sabırsızlıkla bekliyorum.
5
2 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
çok sevdiğim bir film.birkaç kez izledim.öyle değil de böyle yapsaydım hayatım nasıl olurdu, ya da bunu değil diğerini seçseydim yine aynı kişi olur muydum gibi soruları hep sorarız ya,işte konusu tam olarak bu.bir kişiye ait 2 farklı hayatı aynı anda görüyorsunuz.herkese tavsiye ederim.
5
2 yıldan fazla önce

Sliding Doors filmini beğenenler

Sliding Doors filmi hakkında ilgi çekici içerikler