Kapışma (Snatch) (2000)

Kapışma (2000)Snatch

Puan 8.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Kült, Komik, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
102 dakika
1202
24
3374
493
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Guy Ritchie mi oturmuş yönetmen koltuğuna şüphesiz aç izle zaten. Okuduğunuz bu yorum sönük, izleyeceğiniz film ise muhteşemdir.
error_outline
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
20 yıl olmuş ama ilk defa izliyorsanız şu an çekilen çoğu filmden daha iyi olduğu gerçeğini kabul etmeniz gerekir. Hem aksiyon, hem komedi harmanlaması çok iyiydi.
Jason abinin adının neden Turkish olduğunu bulamadım ama bu kadar farklı karakterler çok sağlam kurguyla birleştirilmiş. Brad Pitt'in karizmasından ödün vermediği ve filmde başrol bir kadın oyuncunun olmadığını düşünürsek sıkmadı yani.
Karavanın yandığı o meşhur sahne ve Brad Pitt'in gözündeki intikam çok iyiydi.
error_outline
trevor profil fotoğrafı
trevor
Son 10 dakikaya kadar vasat bulmuştum. Son kısım hatrına nötr geçiyorum.
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Jason için izlediğim ama izlerken bir sürü yıldız isimle karşılaştığım olay örgüsü ilginç ve izlenilesi harika bir yapım.
error_outline
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Farklı bir tarza sahip bu yüzden adapte olmam ve filmi benimsemem zaman aldı. Bundan dolayı başta sıkıldım ama sonra güzel bir akışa girdi. Tuhaf olaylar dizisinde ikamet etti ve hoşuma giden bu tuhaflıklar oldu. Bu türü sevenin çok beğeneceği ama benim gibi alışkın olmayanların tuhafsayacağı bir film. Çok hayran olmasam da beğendim. Başta dört Parmak Franky'i canlandıranın Brad Pitt olduğunu sanan tek kişi ben değilimdir umarım.
error_outline
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Kadro çok iyi yer yer tebessüm ettirdi en azından..Varsa zamanınız bir göz atın ;)
error_outline
Kevlar profil fotoğrafı
Kevlar
Çok keyifli, sıkmadan izlenen bir film. Brad Pitt'in oyunculuğu harika, bazı yerlerde kahkaha attırabiliyor :)) İzleyin..
error_outline
tugced profil fotoğrafı
tugced
Sevdiğim oyuncular bir arada mimikler şakalar hareketlilik aşırı sevdim ve güldürdü :)
error_outline
Stranger profil fotoğrafı
Stranger
Benim için zaman kaybı oldu.
error_outline
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Tamamı etkileyici ama son 10 dk enfessss olmuş :) Jason varsa olay bitmiştir zaten de ilave brad olunca kaçırmayın derim ;)
error_outline
screamm profil fotoğrafı
screamm
Yorumbalara bakarak izlediğim filme herkes çok güzel demiş vasatında altında izlediğim en kötü filmdi zaman kaybından başka bişey değil kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bundan sonrada yorumlara kanıp film izlemem
error_outline
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Aksiyon doruklarda! Bitmek bilmeyen bir karmaşa! Gülmekten kırıldığım onlarca sahne! İzlerken çok ama çok eğlendim. Sanırım bi on yirmi otuz kez falan izlerim ben bunu :D
error_outline
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
Efsane bir film olmuş çok keyifli ve çok güldürdü oyuculuklar filmin müzikleri oscarlık :)
error_outline
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Guy Ritchie 'nin kariyerinde ki en iyi filmi. Aksiyonu bol, eğlencesi bol.Tam anlamıyla bir başyapıt. Özellikle sekanslar eşsiz olmuş. Ritchie bunu bolca yapar ama bu filmde espiri noktaları sadece sekans üzerinden olmuş. O yüzden de yeri farklıdır. Kurgusu da üst seviyede. Birbirinden bağımsız olayları ince ince iliyerek biribirine bağlamışlar. Bunu her filmde görsek de Snatch kadar başarılı olanı yoktur. Oyuncu kadrosu da müthiş. Aktörlerin her biri birbirinden iyi.Özellikle Brad Pitt daha Tyler Durden karakterini üzerinden atamadan film çekimleri başlamış. Hafif kendini gösteriyor zaten. Jason Statham da tek yumruk atamadan bitirmiştir filmi. Daha yeni parladığı zamanlar nasıl olsada. Benicio Del Toro 'yu biraz daha görsek fene olmazdı. Ama tek kelimeyle harika bir film. İzlemeyen varsa kesinlikle izlemeli.
error_outline