Muhbir (Snitch) (2013) afişi

Muhbir (2013)
Snitch

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
genel itibari ile durağan bir film.. son 15 dk ancak hareketlenebiliyor.. ama yinede güzel bir filmdi.. puanım : 7.0
1
21 gün önce
mtufan profil resmi
mtufan
The rock oynamasaymış olurmuş. Hiç gereği yokmuş sadece şöhretinden faydalanmak istemişler başarmışlar. O olmasaydı 15 dk sonra kapatırdım.
0
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Kötü bir film değil fakat D.Johnson'ın da etkisiyle insan açınca büyük bir aksiyon bekliyor. Film daha çok dram türünde ilerliyor, finalde bi miktar aksiyon mevcut. Kötü değil fakat çok şey de vaad etmiyor.
0
3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
İşadamı John Matthews (Dwayne Johnson - Scorpion King), 18 yaşındaki oğlu Jason (Rafi Gavron; Inkheart) uyuşturucu dolu bir paketle yakalanıp, 10 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalınca yıkılmıştır. Politik ihtirasları olan savcı Joanne Keeghan’ın (Susan Saradon - Cloud Atlas, Thelma and Louise) çaresiz kalan Jason’a güzel bir teklifi vardır. Jason, uyuşturucunun kaynağını açıklarsa cezasında indirim yapılacaktır. John’un yapması gereken oğlu yerine bu suç örgütünü ortaya çıkarabileceğini savcı Joanne Keeghan’a kabul ettirmektir.

John, Malik’in (Micheal Kenneth Williams - Road, Gone Baby Gone) başında bulunduğu örgütün içine sızmaya karar verir. Bunu başarmak için de olayla hiç ilgisi olmayan bir insanın (John Bernthal - The Air I Breath) hayatını tehlikeye atması gerekecektir. İstemeden de olsa Meksika Karteli’nin başındaki ismi (Benjamin Bratt - Cat Woman) ortaya çıkaran John için zaten tehlikeli olan bu macera artık ölümcül bir şekil almaya başlayacaktır.
0
3 yıldan fazla önce

Snitch filmini beğenenler

Snitch filmini içeren raflar

Snitch filmi hakkında ilgi çekici içerikler