Snowden (2016) afişi

Snowden (2016)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Almanya
Süresi
134 dakika
mervyazc Luke Harling ile Anatoly Kucherena'nın yazdığı iki farklı kitabı kendisine kaynak alan Snowden, Eski bir CIA çalışanı olan Edward Snowden'in, yapılanma hakkında yaptığı asrın ifşasını konu alıyor. Binlerce CIA dosyasını yayan ve basınla paylaşan Snowden'in yaşamının bu sansasyonel evresine değinecek olan film, Kieran Fitzgerald tarafından senaryolaştırıldı!

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Citizen Four u izlemek lazım bu filmi daha anlamlı kılmak için. Böylelikle Joseph Gordon Levitt in ne kadar iyi bir oyunculuk sergilediğini görmüş olursunuz. Gerçek hikayeye dayandığı için başlı başına etkileyici bir konusu var zaten. Biraz aksiyon, biraz heyecan, biraz da romantizm tam "Hollywoodluk" malzemeler. Haliyle böylesi bir hikayeyi kaçırmamışlar. Güzel de olmuş ama. Citizen Four da anlatılan şeyleri görmüş olduk, daha bir oturdu hikaye. Ah Amerika ah tüm dünya senin vatanın olsa, gezegenlere göz dikersin ki dikmediğin söylenemez.
1
1 ay önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Edward Snowden'ın hayatı hakkında daha önce bi fikrim vardı o yüzden bu filmi çok merak etmiştim. İzlerken filmin altındaki mesajları iyi düşünmek gerekiyor. Gayet güzeldi film. Hain mi kahraman mı siz karar verin ama bence yaptığı şey cesaret isteyen ve gerçekten iyi bir insanın yapabileceği bir iş.
1
3 ay önce

Snowden filmini beğenenler

Snowden filmini izlemek isteyenler

Snowden filmini içeren raflar

Snowden filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön