Yasamin Ritmi (Sound of Noise) (2010) afişi

Yasamin Ritmi (2010)
Sound of Noise

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik, Suç
Yönetmen
Ülke
İsveç
Süresi
102 dakika
irena "Polis memuru Amadeus Warnebring sonunda çılgınlığın pençesine mi düşmüştür, yoksa dünyanın geri kalanı kesin olarak delirmiş midir? Warnebring kariyerinin en zor vakasıyla, müzikal bir soruşturmayla karşı karşıyadır: Şehri orkestra olarak kullanan ve müzikal bir kıyamet “çalan” altı eylemci davulcudan oluşan, ele avuca sığmaz bir çete. Bu vaka müzikten nefret eden kahramanımız için bir işkencedir; ancak son görevi kardeşinin konserini bu ses teröristlerinden kurtarmak olacaktır. Aşk, delilik ve gürültülü davullarla ilgili, kahkahalarla dolu, yaratıcı bir kentsel durum komedisi."

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Yine güzelim senaryonun heba edilişine tanık oldum. Fikir gerçekten güzel ama şöyle ağız tadıyla hoş bir melodi duyamadık. Eğlenceli sahneler vardı, her şeye rağmen de iyi vakit geçirdim. Ah, ah böyle bir malzeme öyle bir işlenirdi ki, film bittiğinde zevkten dört köşe olurduk. Sonuç olarak vasat bir film olmaktan kurtulamamış.
0
12 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Güzel müziklerinin yanında ilginç de bir film. Sıkılmadan keyifle sona doğru getirdi fakat finali pek tatmin etmedi beni. Üstelik tam final böyle olmasın derken geniş açıda gün doğumu yakın çekimde zifiri karanlık olması çok gözüme battı. Yine de finalini bi yana bırakırsak izlenir eğlenceli bir film ritimler müzikler de keyifli. 6,5/10
2
neredeyse 3 yıl önce
Birkarakedi profil resmi
Birkarakedi
Hayırda öyle güzel başlayan bir film nasıl bukadar boktan bitebilir son anlarına kadar bir atak bekledim ama onlar o boktan şarkı ile sonlandırdılar filmi ki çoğu kişi ay şöyle güzel şarkı böyle hınını mınını ya bi yürü git. beklentim dağları aşmış son şarkıda ritimleriyle bize kafayı yedirtsin diye beklerken hiç olmadı. yinede kötü sayılmaz ama izlenilebülü.
1
3 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Bir gurup anarşit ruhlu müzisyen bir araya gelirse ne olur. Bu film gibi bişey olur mu, acaba? karageyik bunu beğendi.
0
3 yıldan fazla önce

Sound of Noise filmini beğenenler

Sound of Noise filmi hakkında ilgi çekici içerikler