Space Jam (1996) afişi

Space Jam (1996)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Fantastik, Animasyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
88 dakika
KerseL Charles Barkley ve Patrick Ewing gibi NBA yıldızlarının yeteneklerini ele geçiren kötü yaratıklarla Looney Tunes kahramanları bir basketbol maçında karşı karşıya gelirler. Kahramanlarımız ünlü NBA oyuncusu Michael Jordan'dan yardım isterler. Dünyanın hatta evrenin bu en büyük basketbol devinin yardımıyla bakalım bu maçı alabilecekler mi? Bugs Bunny, bu yeni ve pahalı macerasında Nerdluck'lara karşı bir maçta mücadele etmek için dostlarını biraraya topluyor. Nerdluck'lar, dünyaya uzaydan gelmiş olan garip yaratıklar ve ele başları Swackhammer karanlık düşüncelere sahip. Swackhammer'ın amacı, Looney Tune'ları, kendi eski yerleşim merkezleri olan Moron dağına yollayarak dünyada egemenlik kurmak.. Bu yarı çizgi/yarı gerçek filmde Bugs Bunny ve NBA'li arkadaşlarının Nerdluck'lara karşı olan mücadelesini izliyoruz. Özellikle basket karşılaşması sahnelerinin heyecanıyla dikkat çeken yapımda Michael Jordan ve Stan Podolak başrolleri paylaşıyorlar.

Yorumlar

Guapo profil resmi
Guapo
O yıllar için gayet başarılı animasyon sahneleri var. Jordan'ın oyunculuk deneyimi olmadığını düşünmek lazım. Birde diğer NBA yıldızlarına öncülük etti. Shaq peşinden geldi. Kısaca, dönüşünden daha kötü değildi tekrar basketbola....
2
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Günümüz şartlarında çocukken aldığım zevki almayacağımı düşünerek açtım fakat muhteşem bir film. Başta zaten basketbolun ilahı Jordan'ın olması ona bakmak, top sürüşünü izlemek bile yetiyor. Onun yanında çocukken tanımadığım Patrick Ewing, Charles Barkley, Larry Bird vs gibi tarihe adını kazımış efsane oyuncu da mevcut. Looney Tunes karakterlerini zaten bilmeyen yok :) çok keyifli bir film. 15 yıl öncede öyleydi hala da öyle.
2
3 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
:) çocuklar zor durumda :) Michael jordan lazım :)
0
3 yıldan fazla önce

Space Jam filmini beğenenler

Space Jam filmini içeren raflar

Space Jam filmi hakkında ilgi çekici içerikler