Spare Parts (2015) afişi

Spare Parts (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
114 dakika
AndromedaD Bir robot kulübü kuran dört İspanyol lise öğrencisi, sadece sahip oldukları bir rüya ile, hiçbir deneyimi olmadan ve 800 dolarlık araç yedek parçaları ile, NASA'nın açtığı yarışmada ülkenin robot imparatorluğu MİT ile, karşı karşıya gelir.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Gerçek hayattan uyarlama film. Gayet başarılı bir şekilde uyarlanmış. Kabul edilmeyen bir ülkede imkansızlıklar için başarılmış bir hayal... Güzel bir film ama filmin sonunda gerçek hayatta kahramanların şu anda ne yaptığını öğrenince şaşkınlık duyuyorsun tabi ama izleyelim bence.
0
10 ay önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
yer yer boşluklar ve havada kalan diyaloglar var.film açısından bakarsak ağır işliyor ama gerçek hikaye açısından bakarsak güzel..ve filmin sonunda da duygulanmamanız içten değil.. 10/6,5
0
2 yıl önce
umrant profil resmi
umrant
october sky tadında guzel bir basarı oykusu.öğrenci öğretmen diyologundaki güven meselesinin altı çizilir.
0
2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
McFarland - USA tadında muhteşem bir film. Gerçek hikaye olmasıda çok güzel. İnsanları dış görünüşlerine göre ve ırklarına göre ayırmamak gerekir. Amerikadaki meksikalı göçmen çocukların yaşadıkları nufüzsuzluk gibi konuları hayatlarının zorluklarını ailelerin yaşam tarzlarına konu edinen harika bir film herkese tavsiyemdir izleyin... McFarland - USA ve Spare Parts mutlaka izleyin.
1
2 yıldan fazla önce

Spare Parts filmini beğenenler

Spare Parts filmi hakkında ilgi çekici içerikler