Spectre (Spectre) (2015)

Spectre (2015)
Spectre

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Kahramanlık
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
148 dakika
KerseL Geçmişinden gelen şifreli bir mesajla araştırmalara başlayacak olan Bond, bu araştırma sonucunda son derece gizli ve ölümcül bir örgütün izlerine rastlayacaktır. Bond bir yandan teşkilatına yapılan politik saldırılarla mücadele ederken, bir yandan da Spectre'nin arkasındaki gizemi çözmeye çalışacaktır.

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
film fena değil ama diğer serilerinin yanında baya baya vasat kalmış..
neredeyse 2 yıl önce
Emrex profil resmi
Emrex
Yine daha önce seyrettiğim ama seyrettiğimi hatırlamadığım bir Bond filmi.
2 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
Skyfall'a göre kötü.
2 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Daniel Craig'li bond filmlerinin en vasatıydı. Uzun süresi çok fazla sıktı ki ne uzun filmler izledim. Girişiyle etkiledi ancak devamı vasattı. Tek beğendiğim sahne Bondun Dave Bautistadan yediği sağlam dayak oldu. Ayrıca Waltz'ında öylesine bir enkazdan kurtulup bir helikopter düşüşünde yakalanmasıda çok ama çok saçmaydı. Filmi büyük isimler bile kurtaramamış. Daniel gerçekten zoraki oynamış.
2 yıldan fazla önce
efefikri profil resmi
efefikri
Harika bir film olmuş devamının geleceğinide görmek beni heyecanlandırdı.
neredeyse 3 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
İlk kez bir Bond filmi izledim, sevgili arkadaşlarım sağolsun :) Aksiyona alerjim var, genelde çok sıkılırım,yarısına gelmeden kapatır giderim ama bunu sevdim, güzeldi.Bond cool adammış ;)
neredeyse 3 yıl önce
digigirl profil resmi
digigirl
James Bond benim için Sean Connery ile vardır,tabii seriye hürmetten bütün seri kaçırılmadan izlenir ama Daniel Craig i sindirememiş biri olarak son 4 bölümü James bond filmi gibi değilde casus aksiyon filmi gibi seyrederdim.Spectre işte tam da ilk James Bond filmlerine ince ince dönüşler ve göndermeler yapıyor,bunu yapınca benden +1 i her koşulda alıyor.Gerek kurgu ,gerek renk ,gerek mekanlar ve eski stil kıyafetler herşey ile bi nostalji yapıyoruz! zaman bu kadar hızla ilerlerken böyle eski stile dönmek tat vermeyebilir bazılarına zayıf bulurlar,aksiyon azdır,bunların hepsine hak veririm ama ben keyifli bir James Bond izledim ,uzun zaman sonra.(Daniel zorlama oynuyor bu arada bıkmış adam belli ;)
neredeyse 3 yıl önce
Dragovich32 profil resmi
Dragovich32
Ağır havasını sevdiğim Bond filmlerinden. Daniel Craig'lı Bond serisinde en az sevdiğim film olsa da izlenilebilir.
neredeyse 3 yıl önce
zeftodeath profil resmi
zeftodeath
ya güzel olabilirdi film aslında ama ağır bi hava katıcaz diye çok batırmışlar. örneğin şekil konuşuyoruz sanıyolar ama anlamıyoruz biz muhabbeti ve bu aşırı yani.
neredeyse 3 yıl önce
buketaktas profil resmi
buketaktas
biraz yapay olsa da uzunluğu gözü hiç batmadı , filmden çıkınca saate bakınca şaşırdım hatta.. SAM SMITH harikaydı
3 yıl önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Uzun süresi dışında oldukça beğendim. Starring diye lanse edilip baş karakterden sonra ikinci sırada ismi çıkan Christoph Waltz'un filmin çok az bir kısmında görünmesi saçmalık olsada Skyfall'dan daha fazla ama Casino Royale'den daha az beğendiğim bir film oldu.
3 yıl önce
untildawn profil resmi
untildawn
Eski Bond filmlerini mumla aratıyor...
3 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Daniel Craig'in rol aldığı bondlar arsında en kötüsü... Acilisindaki plan-sekans umut vericiydi ama film cok yapay... Ne aksiyonu ne de ask öğeleri ikna edici. Son filmde bir anda tum filmleri kapsiyan mitoloji yaratma cabasi ise sadece komik. Waltz bile olmamis....
3 yıl önce

Spectre filmini beğenenler

Spectre filmi hakkında ilgi çekici içerikler