Örümcek-Adam 2 (Spider-Man 2) (2004) afişi

Örümcek-Adam 2 (2004)
Spider-Man 2

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.8 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
127 dakika
cinemarty Peter Parker, çifte hayat yaşayıp Örümcek Adam olarak suçlularla savaşmaktan yorgun düşmüş mutsuz bir adamdır. Hayatı inişe geçmiştir. Sevdiği kadın bir başkası ile nişanlanmış, dereceleri yokuş aşağı kayıp gitmekte, hiçbir işi başaramamaktadır. Dahası Daily Bugle gazetesi, Örümcek Adam’ın bir suçlu olduğu iddiası ile kendisine acımasızca saldırmaktadır. Kırılma noktasına ulaşan Peter, bu kimliğinden vazgeçmeye karar verir. Ancak başarılı olmayan bir dönüşüm deneyimi ile eksantrik ve obsesif bilim adamı Doktor Otto Octavius, dört uzun dokunaçlı bir cani olarak Doktor Ahtapot’a dönüşür. Peter, belki de Örümcek Adam’ın geri dönüş zamanı olduğunu düşünmeye başlar.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filmden de başarılı hatta zamanının en iyi çizgi roman uyarlaması. Ayrıca hem ilk üçlemenin hem de sonraki Spider Man yapımlarının üstünde.
1 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Güzel bir devam filmiydi. Zaten Marvel seven biri olduğum için en kötüsü de bana güzel geliyor. :D O yüzden güzelden daha güzeldi bu film :D
neredeyse 2 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Tobey Maguire ve Kirsten Dunst'ın harika uyumunun yanı sıra Alfred Molina'nın canlandırdığı Dr.Octopus karakteriyle fark yaratan film, özellikle gökdelendeki kapışmalar,tren sahnesi ve finalindeki aksiyonla ilk filmin başarısını yükselterek seriye devam ediyor.
2 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
bence 3 filmden en iyisi bu film .
3 yıldan fazla önce

Spider-Man 2 filmini beğenenler

Spider-Man 2 filmi hakkında ilgi çekici içerikler