Örümcek-Adam 3 (Spider-Man 3) (2007)

Örümcek-Adam 3 (2007)
Spider-Man 3

Puan Like 5.8 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
139 dakika
cinemarty Peter Parker ya da Örümcek Adam, bir kez daha izleyicisi ile buluşuyor. Her ne kadar nihayet hayatını bir düzen üzerine kurmuş olsa da Peter Parker özel hayatı bir yanda, Örümcek Adam kimliği diğer yanda yaşarken zorlanır. Örümcek Adam olmanın en temel tehlikesi ise her an nerede geleceğini kestiremediği tehlikeler ile kuşatılmış olma ihtimalidir. Bu sırada Peter’ın rahatsız edici bir kibri çıkar ortaya. Sevenleri bu durumdan olumsuz etkilenirler. Sadece üzülmek açısından değil, onun sırf bu özelliğinden ötürü Venom ile Kum Adam’ın saldırılarına kulak asmayarak ailesini ve tüm sevdiklerini farkında olmadan tehlikeye atacaktır.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yılına göre görsel olarak zayıf buldum filmi. Efektler olayın çok dışında görünüyor. Onun dışında en büyük handikapı çok düşman yapalım kalabalık olsun diyip Venom'u harcamışlar resmen. filmin seyir zevkini düşürdü benim için. Çok hayranı olmadığım bir karakter zaten. İlk iki filmin birazcık altında bulsam da bu handikaplar yüzünden yine de izlenir bir film. Venom'u beğendim kolay harcansa da. Orta şeker bir süper kahraman filmi bana kalırsa. 4,5/10
neredeyse 3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Benim sevmem için Marvel olması yetiyor zaten ama Örümcek Adam'ın yeri hep başkaydı. Özellikle serinin bu filminde 3 düşmanı ve de zaman zaman kendisinin de kendi düşmanı olması durumu ilgi çekiciydi. Tabi filmin seyrinde sonuna doğru bir çok şey değişip durdu ve güzel bir finalle de bitti bence. Bu durum değişkenlikleri akıcılığını arttırmış filmin. Aksiyon dolu harika bir Marvel filmiydi.
3 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
İlk 2 filme göre daha karanlık olan filmin en büyük handikapı, Venom gibi bi düşman başlı başına yetecekken Spider-Man'ın 3 düşmanla birden savaşması.

Ama herşeye rağmen görsel şöleni, heyecanı ve aksiyonu had safhadaydı.Sıkı bir Spidey hayranı olarak tatmin olduğumu söyleyebilirim
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
örümcek adam serisinin son filmi ve en karanlık filmi diyebiliriz , diğer filmler gibi bu filmde güzel .
neredeyse 5 yıl önce

Spider-Man 3 filmini beğenenler

Spider-Man 3 filmini içeren raflar

Spider-Man 3 filmi hakkında ilgi çekici içerikler