Örümcek-Adam: Eve Dönüs (Spider-Man: Homecoming) (2017) afişi

Örümcek-Adam: Eve Dönüs (2017)
Spider-Man: Homecoming

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.3 / 15 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
133 dakika
fyourdreams Civil War'daki olaylardan sonra yaşadığı yere dönen Örümcek Adam Peter Parker'ın okul odaklı hikayesini anlatan ve Marvel Studios adı altında çıkan ilk solo Örümcek Adam filmidir.

Yorumlar

PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Çizgi romana göre yapılmış film olması ilgi çekici oldu. Sanki bir şeyler eksik gibiydi. 6/10
1
5 saat önce
hayyam profil resmi
hayyam
eglenceli güzel di...
0
1 gün önce
KerseL profil resmi
KerseL
Öncelikle Spidey'e evine hoşgeldin diyerek başlayalım.Birçok yerde denildiği gibi ''en iyi Spider-Man filmi'' değildi bana göre ama kötüde değildi.
Peter'ın hem lise hayatı hem süper kahraman hayatında ki dengeyi iyi kurmuşlar ve bunda rolün hakkından başarıyla gelen Tom Holland'ın katkısı oldukça fazla.
Gerek aksiyonuyla gerek mizahıyla yeterli bir başlangıç filmi olmuş.
6
4 gün önce
kabasakal profil resmi
kabasakal
Bu kadar sık reboot edilen bir film çok büyük risk taşır bana soracak olursanız. Çünkü karakterler kurgu filmin dokusu oyuncular yani film hakkındaki herşey kıyaslamaya ve eleştriye açıktır. Ancak bu işin altından güzel kalkılmış gibi duruyor. Her ne kadar çocuk filmi tadında da olsa hatta her ne kadar Peter Parker'ın ergenlik sancılarını içinde barındırsa da genel hatlar itibariyle eğlenceli bir filmdi. Spider-man'in o aslında orjinalinde bildiğimiz aksiyon komedi tarafı güzel yansıtılmıştı. Hatta karakterler politik olarak hintli veya siyahi olarak orjinaliyle çelişen bir profil çizse de en doğru spider-man filmiydi. Son olarak tabi ki düşük beklentiyle gitmemin de filmi beğenmem de etkisi olabilir
0
8 gün önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Eğlenceli bir film olmuş mizah yönüde güzeldi
3
10 gün önce
Trillmatic profil resmi
Trillmatic
Bir Marvel hayranı olarak ben pek beğenmedim. En geride kalan MCU filmleri arasına koyarım. Teenager filmi olmuş, onlar açısından belki daha tolere edilebilirdir bilemiyorum ama ben teraziye koyduğumda olmamış diyorum. Belli ki bu örümcek çocuk daha pişecek, henüz örümcek adamlığa terfi etmiş değil. Neyse, sanıyorum Infinity War'a kadar biraz daha büyümüş olur Petercık.

Artılar: Cameo'lar, Spidey kostümü, Tony Stark/Ironman'in varlığı, ergen işi olsa da bazı esprileri

Eksiler: Sönük aksiyon, Spiderman'den bekleyeceğiniz akrobasi ve tekme-yumruk yok, yeterince iyi olmayan storyline, vasat kötü karakterler (zaten lore'da da vasat kötüler Vulture ile Shocker)
2
11 gün önce
sertbugra profil resmi
sertbugra
Çok farklı bir Örümcek Adam... Hepimizin gönlünde ilk 3 seride ki örümcek adamın yeri ayrıdır tabi ki fakat bu seride kendini sevdirecek gibi duruyor.Komik ve eğlenceliydi kısacası güzeldi. Bu arada final kısımlarında birçok kişi klişe bir durum bekleyebilir hadi getirsene kostümü tarzı ama beklemeyin. Şahsen ben bekledim, hayal kırıklığına uğradım mı ? Hayır. Farklı olması güzeldi. Onun haricinde biz ettik siz etmeyin after credits'i beklemeyin Trolleniyorsunuz...
1
12 gün önce
fyourdreams profil resmi
fyourdreams
Çocukluğumdan beri Örümcek-Adam'ın hayranı olduğum için ne çıksa izlerim. Kötü olsa bile en azından filmini izleyebildiğim için sevinirim. Ama bu film için öyle bir mazeretim yok, çünkü çok beğendim. Gözümüzün bebeği Tom Holland Civil War'dan da güzel bir performansla yardırmış bence. Bu filmden önce belki eğreti durur diyordum ancak rolüne yakışmış. Hem Peter Parker hem de Örümcek-Adam olarak çok iyiydi. Sonunda Marvel'ın eli değdiği için MCU bağlantıları olsun, Tony, Happy olsun bayağı coşturdu. Çoğu kişinin dediği gibi Loki ve dizileri de sayarsak Kingpin'den sonra gerçekten neyin peşinde olduğu ve neden bu işe giriştiği belli olan bir kötü adam olarak Vulture'ı görmek de beni oldukça tatmin etti. Filmin görsel efektlerinin de çok hoşuma gittiğini söylemeden geçemeyeceğim :3 .
Kendim de ergen olduğum için canım Peter'ın yerine kendimi koyabiliyorum ve bu yüzden filmi bir tık daha fazla sevdim diyebilirim.
Peter'ın 'sağ kolu' Ned'de çok hoş bir karakter olmuş dsfdsg. Filmin tek sevmediğim yanı O ne öyle be -_-. Önceki filmlerden farklı olarak orijin hikayesi değil ancak orijin hikayesiymiş gibi de hissettiriyor. Bana göre de diğer Örümcek-Adam filmlerinden kesinlikle çok çok daha iyi. Eğer Spidey'i seviyorsanız ve Marvel hayranıysanız gidin izleyin derim ^^.
1
12 gün önce
untildawn profil resmi
untildawn
Andrew Garfield'siz Peter Parker çekilmiyor cidden. 6/10
1
13 gün önce
cabir profil resmi
cabir
Marvel en iyi yaptığı şeyi yine yapmış ve eğlenceli bir film olmuş. Film boyunca Spiderman Peter Parker dengesini korumuşlar. Diğer filmlere göre Peter Parker ın günlük hayatına önem vermeleri hoşuma gitti. Oldukça iyi, orta seviye aksiyonlu ve eğlenceli film. (not: sonuna kadar bekleyip After credits sahnesini izleyenlere selam olsun, Sabır önemli :D )
5
14 gün önce

Spider-Man: Homecoming filmini beğenenler

Spider-Man: Homecoming filmini izlemek isteyenler

Spider-Man: Homecoming filmini içeren raflar

Spider-Man: Homecoming filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön