Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse) (2018)

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (2018)Spider-Man: Into the Spider-Verse

Puan 8.7 / 10
Senin Puanın
Etiketler Animasyon, Aksiyon
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
117 dakika
135
0
245
28
Winchester00 profil fotoğrafı
Winchester00
Başrol spiderman olmasa severek izleyebilirdim ama yok köpek spiderman yok kadın spiderman vs olunca bana aşırı basitleştirme geliyor. Bazı şeyler orjinal haliyle kalmalı bence. Bu sebeple hiç hoşuma gitmedi.
error_outline
2 gün önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Konu olarak farklı ve değişik bir animasyon olmuş. Oldukça eğlenceli ve güzeldi. Birbirinden güzel göndermeler ve aktarımlar mevcuttu. Aslında altında ufakta bir mesaj olduğunu düşünüyorum oda şu ki gerçek film evrenindeki örümcek adamın sürekli değişmesi ve seyirciye bunu sevdirmek amaçlı yapılmış diyebilirim. Sonuç olarak kötü mü hayır. Beğendim. Sondaki sahnede çok iyiydi. 7.8/10
error_outline
8 ay önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Başlarda biraz sıkıcı gelse de sonradan toparladı.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Beğendim evet ama filmler kadar eğlenceli gelmedi bana. Yine de işin arkasında büyük bir emek var. Bunu görmemezlikten gelemem. 143 dakikalık versiyonun daha iyi olduğu söyleniyor ama o versiyon için ne latyazı ne de türkçe ses vardı. Zaten 3D versiyonu da kısa versiyondu.Umarım devam filminde böyle bir karışıklık olmaz.
error_outline
2 yıldan fazla önce
kabasakal profil fotoğrafı
kabasakal
Animasyon tekniği filmi inanılmaz akıcı kılıyor. Karakter dizaynı, müzikler, sokaklar yani kısacası herşey birbiriyle çok entegre bir şekilde ortaya konmuş.Teknik başarısının yanı sıra film hem sinema hem de çizgiroman takipçilerine, yaptığı göndermelerle ve peter parker'ın daha önce hiç şahit olmadığımız halleriyle tam bir "fan service" sunuyor. Bunun yanı sıra konudan bir haber seyirciyi de asla izlerken kopartmayacak organik bir hali var. Üstelik hem yıllanmış seyircilere hem de gençlere empati kurabileceği karakterler sunarak filme kolaylıkla bağlanmanızı mümkün kılıyor. Başka ne denilebilir ki. Benim gibi zamanında izlemeye vakit bulamamış ama bu türe ilgisi olan herkese tavsiye ederim.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Ba yıl dım !!! Kusursuzdu adeta. Çizgi roman tadında olmuş. Müzikler efsaneydi. Aksiyon sahneleri mükemmeldi. Hele o renkler... Her sahnesi dolu doluydu, gözümü kırpmadan izledim. Zaten film daha başlamadan jeneriğiyle bile sizi etkiliyor. Keşke devamı gelse.. Daha da nasıl överim, izlemeniz gerektiğini nasıl anlatabilirim bilmiyorum:D
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Çok eğlenceli bir Spider-man filmi olmuş. İlk başta sıcak başlamasam da izledikçe kendi içine çekmeyi başardı beni ve güzel vakit geçirdim ayrıca ufak duygusal dokunuşlar da çok başarılıydı bence. Çizgi roman havasındaki sahneleri çok çok beğendim. Ama bazı ufak noktalarda görüntü olarak hoşuma gitmediği anlar oldu benekli göründüğü anlarda. Wilson Fisk'in motivasyonu oldukça ikna edici denebilir ama çizimini beğenmedim. Daha insan formuna yakın yapılsaydı keşke :) Yine de bu ufak bir detay tabiki. Son olarak söyleyeceğim şu çok güzel bir aniamsyndu çok eğlendim amaa... 8,6 ile imdb'de tüm zamanların en iyi 42. filmi konumunda şuan. O kadar mı emin değilim. Bir çok süper kahraman animasyonu izledim aralarında gerçekten çok güzelleri var bunu hepsinden ayırıp ama bu bambaşka diyemem bu da çok güzel animasyonlardan ama sıralaması bana fazla geldi yine de. Her neyse her koşulda izleyip güzel vakit geçireceğiniz bir animasyon kesinlikle.
error_outline
3 yıldan fazla önce
omerdeyeter profil fotoğrafı
omerdeyeter
tek kelimeyle efsaaaane
error_outline
3 yıldan fazla önce
KerseL profil fotoğrafı
KerseL
Harika! Görselliğiyle ,aksiyonuyla sanki çizgi roman okuyormuşsunuz hissi veren animasyon tekniğiyle kaliteli bir Spider-Man deneyimi...
error_outline
3 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Bana göre çekilmiş tüm spider man filmlerinden daha iyi bir şey var karşımızda. Es geçmeyin derim.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
En iyi Spider-man filmi.
error_outline
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
O kadar güzeldi ki en az bir kez daha izleyeceğim. Göndermeler, espriler, hikaye, karakterler,çizgileri hepsi harikaydı. En sondaki after credit çok iyi düşünülmüş çok güzel bir sahneydi. Sony den beklenmeyecek derecede başarılı bir iş çıkmış. Marvel ile ilgili en iyilerden Spider-man' e dairse en iyi iş olduğunu söyleyebilirim. 3D ve sinemada izleme fırsatınız varsa şiddetle tavsiye ederim.
error_outline
3 yıldan fazla önce
emre1910 profil fotoğrafı
emre1910
Güzeldi bu kadar beklemiyordum
error_outline
3 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Ya gerçekten çok iyiydi bence. Göndermeler muhteşemdi. Çok eğlendim açıkçası ve bu kadar iyi bir şey beklemiyordum. Tüm Örümcek karakterler harikaydı. Bugüne kadarki filmlere, çizgi romanlara ve başka bazı filmlere yapılan göndermelerden çok keyif aldım ben :D Mutlaka izleyin :)
error_outline
3 yıldan fazla önce