Ssa-i-bo-geu-ji-man-gwen-chan-a (I'm a Cyborg, But That's OK) (2006)

Ssa-i-bo-geu-ji-man-gwen-chan-a (2006)
I'm a Cyborg, But That's OK

Puan Like 8.5 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Komik, Absürt
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
105 dakika
karenin Genç bir kadın kendisini cyborg sanmaya başlar ve işyerinde kendisine zarar verdikten sonra kendisini akıl hastanesinde bulur. Burada objelerle konuşmaya başlayan Young-goon’ın büyükannesi de kendisine benzer bir şekilde hastalığa sahiptir, annesi ise sosyal becerilerden uzak bir kasaptır. Young-goon, burada masa tenisi oynayan bir hasta ile tanışır. Hasta çocuğun yeni amacı, Young-goon’u yemek olarak yemektir… Neden bunu istediğini öğrenmek için Young-goon’un çabalaması gerekecektir.

Yorumlar

trevor profil resmi
trevor
evet alt metni güzel ama kendisini izlettiremiyor bence. kore sinemasından da soğumama neden oldu ne yazık ki.
1 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Evet çok farklı ve yaratıcı bir filmdi ama kişisel olarak pek tarzım değildi. Dikkatim çok kere dağıldı. Birkaç hayretle izlediğim sahne dışında sıkıldım diyebilirim. Dediğim gibi tamamen zevk meselesi. Yoksa filmde gözle görülür bir problem yok.
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Şahane bi hayal gücünün ürünü,çok tatlı ve eğlenceli bir film.Görsellik ve kullanılan metaforlar harikaydı.Ayrıca oyuncular da çok şirin.7günah adı altında verilen öğütlerden ve veriliş şeklinden çok etkilendim.Ayrıca Buda öğretilerine de değinen,dikkatle izlenirse çok güzel mesajlar içeren bir film.Evet,kesinlikle deli bir film..İçinden oyuncak çıkan bir pasta gibi sanki ;) Hangi gerçeklik gerçekten gerçek diye düşünüyor insan..İmkanı olan ara ara delirsin..İzlemenizi tavsiye ederim.
neredeyse 3 yıl önce
melikebf profil resmi
melikebf
Sevdim bu filmi ben, çok mu çok çılgın ve tatlı. Hıçkıran saatimizden titreyen florasan lambamıza uçuş çorabımıza kadar var daha ne olsun. İzlerken bi baktım ki a a bizim Rain yodel yapmış iyi ki de yapmış güzel yapmış
https://www.youtube.com/watch?v=LdmUfFxJAj0#t=113
Kahve makinesinin selamı vardı bu arada :p
neredeyse 3 yıl önce

Ssa-i-bo-geu-ji-man-gwen-chan-a filmini beğenenler

Ssa-i-bo-geu-ji-man-gwen-chan-a filmini içeren raflar

Ssa-i-bo-geu-ji-man-gwen-chan-a filmi hakkında ilgi çekici içerikler