Sseo-ni (Sunny) (2011)

Sseo-ni (2011)Sunny

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik
Yönetmen
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
124 dakika
18
0
36
16
phoebe profil resmi
phoebe
Genel olarak tüm film sitelerinde yorumları çok güzel ama beni çok etkilemedi.
report_problem
1 yıldan fazla önce
SuaY profil resmi
SuaY
Bu zamana kadar izlemedi sanmayın sakın bu filme ve bana hakaret olur. Bu filme kalbe tıkladığımda 2 kişi beğenmişti henüz. 😏 İlk izlediğimde de bende çok etki bırakmış olmalı ki her sahnesi aklımda kalmış. Ne dostluklar var! Hepinize böyle güzel dostluklar diliyorum Frameby ailesi. Tabi önce oturun izleyin bu harika filmi.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
ağlarken bile yüzde gülümseme bırakan naif film... şahane,mükemmel,muhteşem...aklımdan çıkmayacak. böyle bir dostluk her insana nail olmaz..
report_problem
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
hayatın içinden çok gerçek çok anlamlı bir film bayıldım.. izlerken geçmişe lise anılarına doğru bi yolculuğa çıkmak kaçınılmaz. filmi izlerken şanslı olduğumu düşündüm, şöyle ki; evet ben de dahil bi çoğumuzun o dönemki hayallerimiz ile şimdiki hayatımız bambaşka belki ama çok şükür dostluğumuz daim kaldı elimizde. hem ne de olsa hepimiz kendi hayatımızın başrolüyüz :) filmin castı çok başarılı, sanki kızların gerçekten yetişkinlik halleriydi. ayrıca geçmiş ve bugün arasındaki sahne geçişlerine hayran oldum. ilk yarıda baya bi eğlendim kavga sahnelerinde çok güldüm, ikinci yarı daha duygusaldı. kıyıda köşede kalmasın bu film yazık olur izleyin arkadaşlar.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
NE TATLIYDIN SEN ÖYLEE :) Valla şu soğuk havada sımsıcak geldi içimi ısıttı...Beni lise yıllarıma götürdü ...Afişi bile gel otur izle beni diye bağırıyor .
report_problem
2 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Arkadaşlığı en güzel anlatan filmlerden biri sanırım. Duygusal, eğlenceli , çok gerçek...Dünyaya ne şartlarda geliriz, hayallerimizin ne kadarı gerçekleşir, yıllar bizi nerelere götürür. Ben kendi hayatıma bir göz attım şahsen izledikten sonra. İzlemenizi tavsiye ediyorum, iyi seyirler...
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. tebessümü eksik etmeden izlettirdi :)
report_problem
4 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
okul arkadaşı bir grup çocuğun yıllara uzanan hikayelerini anlatan komik aynı zamanda duygusal film. Sımsıcak, harika bir yapım. İki kez izledim yine izlicem :))
report_problem
5 yıl önce