Sseo-ni (Sunny) (2011) afişi

Sseo-ni (2011)
Sunny

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
124 dakika
Kitap Na-mi, okula kırsal kesimden taşınmış yeni kızdır. Ne zaman endişelense aksanını kontrol edememektedir ve bu yüzden okul kabadayıları tarafından dalga konusu olur. Tam o anda, yardımına bir grup kız çıkagelir. Onlar, Jindeok Kız Lisesi’nin en dürüst kızı Chun-hwa, büyük göz takıntılı gösterişsiz Jang-mi, küfürler kraliçesi Jin-hee, müthiş gücüyle edebiyat sever Geum-ok, hayali güzellik yarışmasını kazanmak olan Bok-hee ve soğuk, kibirli Suji'dir. Na-mi, böylelikle, sonsuza dek birlikte olacaklarına söz veren SUNNY grubuna katılır. Ama ani bir kaza onları birbirinden ayırır. 25 yıl sonra, Na-mi evlenmiş, iyi bir kocası ve güzel bir kızı olmasına rağmen hayatında hala eksik olan bir şeyler hissetmektedir. Bir gün, Chun-hwa ile karşılaşmanın sevinciyle SUNNY üyelerini bulmaya karar verir. Ailesine adamış olduğu günlük yaşantısından çıkıp, hayatının en mutlu anlarını geçirdiği eski arkadaşlarını aramaya başlar.

Yorumlar

Vervain profil resmi
Vervain
Arkadaşlığı en güzel anlatan filmlerden biri sanırım. Duygusal, eğlenceli , çok gerçek...Dünyaya ne şartlarda geliriz, hayallerimizin ne kadarı gerçekleşir, yıllar bizi nerelere götürür. Ben kendi hayatıma bir göz attım şahsen izledikten sonra. İzlemenizi tavsiye ediyorum, iyi seyirler...
5
3 ay önce
berrn profil resmi
berrn
zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. tebessümü eksik etmeden izlettirdi :)
4
1 yıldan fazla önce
Peris profil resmi
Peris
okul arkadaşı bir grup çocuğun yıllara uzanan hikayelerini anlatan komik aynı zamanda duygusal film. Sımsıcak, harika bir yapım. İki kez izledim yine izlicem :))
4
2 yıldan fazla önce

Sseo-ni filmini beğenenler

Sseo-ni filmini izlemek isteyenler

Sseo-ni filmini içeren raflar

Sseo-ni filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön