Benim Komsum Bir Melek (St. Vincent) (2014) afişi

Benim Komsum Bir Melek (2014)
St. Vincent

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
102 dakika
PrestijMeselesi Bekar bir anne olan Maggie, 12 yaşındaki oğlu Oliver ile Brooklyn’deki yeni evlerine taşınır. Çalıştığı hastanede uzun saatler mesai yapmak zorunda kalan Maggie’nin oğlunu komşusu Vincent’a emanet etmekten başka şansı kalmaz. Fakat Vincent, alkole ve kumara düşkünlüğü ile bilinen emekli, huysuz bir adamdır. Günler geçtikçe Vincent ve Oliver arasında sıra dışı bir ilişki doğar, zira Vincent striptiz barlar ya da at yarışları gibi günlük aktivitelerine Oliver’ı da dahil eder! Vincent bu genç adamın ‘büyümesine’ yardımcı olurken Oliver da Vincent’ta kimsenin görmediği bir tarafı ortaya çıkartacaktır..

Yorumlar

lews profil resmi
lews
Bill fuckin! MURRAY'le eğlendirip hüzünlendiren sıcak bir film ,samimi oyuncular sıkılmadan izleyebilirsiniz.
0
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Ne kahkahalar attıran ne de hüngür hüngür ağlatan bir film. Onun yerine ikisi de güzel ayarlanmış keyifle izlenicek bir yapım. 7,5/10
0
neredeyse 3 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
eh işte öylesine ama bill murray tabi yeri ayrı bizde...
0
neredeyse 3 yıl önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Çekirdeklik film, Konu sıradan, Temposu fena değil... Çok bir şey önermiyor, hayatınızı değiştirmeyecek ama , Bill Murray oldukça başarılı, Hamile Stripper rolünde Naomi Watts'ı da beğendim. Aileyle ( ortalama üstü bir türk ailesi desek yine de fena olmaz :) rahatlıkla izlenebilecek bir film. Tadında bitiyor, popcorn ve ıhlamurla iyi gidiyor...
1
neredeyse 3 yıl önce
CagoTR profil resmi
CagoTR
Özellikle oyunculuklar çok iyidi. Bill Murray altın küreye aday olabildi bu da başarı onun için tabi rakiplerinden biri Michael Keaton'un Birdman'deki performansı olmasaydı Bill Murray'nin almasını isterdim.
1
3 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
klasik hikaye, sıradışı karakterler :)
0
3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Filmi bu sitede ilk izleyen ve yorum yapan olmam ilginç :) Gercekten son zamanlarda izlediğim iyi filmlerden biri kesinlikle tavsiye ederim .
1
3 yıl önce

St. Vincent filmini beğenenler

St. Vincent filmi hakkında ilgi çekici içerikler