Star Trek (2009)

Star Trek (2009)

Puan 7.7 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
127 dakika
202
4
900
80
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Serinin yeniden ele alınması açısından başarılı bir filmdi. Oyuncuların seçimi iyi olmuş. Sadece o Uhura nedir arkadaş. Geçmişteki Uhura aklıma geldi de bir garip oldum. Zoe Saldana ayrı bir güzellik katmış filme. Kirk ve Spock'ın dostluklarının başlangıcına sahip olmak çok güzeldi. Özellikle Spock'a daha fazla yoğunlaşılması bana göre olumlu bir adımdı seri adına.
error_outline
3 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Sıkılmadan izlenebilen bir film. Özellikle türünün sevenlerinin keyifle izleyebileceğini düşünüyorum. Eski seriyi izlemediğim için herhangi bir karsilastirma yapamayacagim ama benim beğendiğim bir film oldu. Aksiyonu bol, yer yer güldüren, gorsel efektleri yerinde ( gözü fazla yormayan) ,oyunculuklarin da iyi oldugu keyifli bir film.10/7
error_outline
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlk izlediğimde çok sıkılsam da tüm serinin üstüne daha güzel geldi. Puanı kadar bayılmadım ama hoş bir film olmuş, ekibin genç hallerini görmek oldukça keyifli
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Yeni ve genç oyuncuları çok sevdim.Özellikle Spock, duruşu ve asaletiyle beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı.Uhura ve Chekov da önceki filmlere nazaran daha baskın ve hoş karakterlerdi.Kirk'e de bi aşk lazım artık :)Genel olarak karakterlerin hepsi parlıyordu diyebilirim. Ben bu filmi çok beğendim ve başarılı buldum.İlerleyen bölümlerde Simon Pegg'i daha fazla görmek istiyorum.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Orijinal filmde merak ettiğim bir çok şey en azından burada açıklanmış oldu :) Karakterlerin benzerlikleri de iyiydi. Teknoloji harikaydı. Oyunculuklar ve görsel açıdan da tatminkar bir filmdi. Muhteşem olduğunu söyleyemem ama beğendim. Yine de daha fazla aksiyon beklerdim sanki :D Diyaloglar biraz sıkıntılıydı ama izlemek keyifliydi.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
KerseL profil fotoğrafı
KerseL
Orjinal seriye saygıda kusur etmeyen ve oradaki kahramanların çömezlik günlerini anlatan, efsaneleşen isimlerin ilk tanışmalarına ve ilk maceralarına tanık oluyoruz.

J.J. Abrams , efsaneye yakışan izlenmesi gereken bi film ortaya çıkarmış. Eski kadroya aşina olan gözler için bile gençleştirilmiş ekibin oyuncu seçimleri ,( Chris Pine /Kirk, Zachary Quinto /Spock, Simon Pegg /Scotty, Zoe Saldana /Uhura ) yerinde olmuş.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Beğenenlere saygım var ama filmi sıkıcı buldum. Bunun nedeni görsel efektleri çok iyi olmasına rağmen konuşmalar uzun ve anlaşılmazdı. Belki eski Star Trek izleyicilerine güzel anılar verebilir ama ben manasız buldum. Yinede görsellik açısından tek seferlik izlemeye değerdi.
error_outline
7 yıldan fazla önce