Star Trek: Sonsuzluk (Star Trek Beyond) (2016) afişi

Star Trek: Sonsuzluk (2016)
Star Trek Beyond

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
122 dakika
KerseL Atılgan gemisinin mürettebatı, 5 yıllık görevlerinin 3. yılını geride bırakmışken kendilerini uzayın derinlerinde ıssız bir bölgede bulur. Atılgan büyük hasar almış, Kaptan Kirk (Chris Pine) ve arkadaşları dünyayla hiçbir haberleşme imkanı olmaksızın çaresiz kalmıştır. Üstelik burada yepyeni ve çok güçlü bir düşmanla yüz yüze gelirler. Federasyonun temsil ettiği tüm değerler, güçlü düşman karşısında zorlu bir sınava tabi tutulacaktır. JJ Abrams'ın Star Trek serisinin 3. filmi Star Trek Beyond, filmin çekimlerinden kısa bir süre sonra hayatını kaybeden Anton Yelchin'in son filmlerinden bir tanesi oldu.

Yorumlar

starch profil resmi
starch
O kadar imkan, o kadar teknolojiyle senelerin Uzay Yolu bu karmaşık görüntülere mi hapsolmalıydı. Dizisini izlediğim yıllarda o imkansızlığa rağmen yine de çok sevilirdi. Olmamış.
2
3 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Nedense serinin bu filminde pekte etkilenmedim. Özellikle bilinmeze doğrudan sonra bu film pekte etkileyici değildi. Ancak görsel efekt açısından tam bir şölendi. Görsel efekt severler için güzel bir yapım. Ama ben istediğimi bulamadım.
0
3 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Beklediğimi çok bulamadım filmde. Daha doğrusu bu seride. Görsel efektler çok çok iyi karakter seçimleri de öyle ama onun dışında çok başarılı gelmedi. Bu filmde bir sürü aksiyon klişesi olması da bu kadar yüksek bütçeli bir filmde pek hoş gelmiyor. Yine de görsel efekt düşkünleri çok keyif alacaktır sanırım.
4
6 ay önce
burcst profil resmi
burcst
Into darkness daha sıcak, daha insan ilişkilerine odaklı bir filmdi o yüzden bu filmi daha az sevdim ama yine de sevdim. Çünkü karakterler birbirinden güzel ve her şekilde izlettiriyor. Sadece aksiyonu fazla abartmışlar.Into darkness'ı izledikten sonra Kirk'e de aşk lazım, hala umudum var diye bir yorum yazmıştım.Adam aşk bulmak şöyle dursun var olan aşkları da kuruttu, uzayda ekolojik,biyolojik,fizyolojik ve romantik dengeler tehlikede :) :) Jaylah harika bir karakter, welcome Jaylah ;)
8
6 ay önce
bahmetp profil resmi
bahmetp
Anton Yelchin için son star trek filmi oldu. Güzel bir devam filmi olmuş.
1
6 ay önce
untildawn profil resmi
untildawn
Jaylah'ı şu bizim Mr Robot'taki Darlene sanan bir tek ben miyim :)
0
8 ay önce
KerseL profil resmi
KerseL
Film, görsel efekt ve aksiyon açısından çok başarılı olsada yönetmen değişikliğinden midir bilmem ama serinin önceki filmlerine göre biraz gerisinde kalmış gibi. Buna rağmen tüm kadroyu yine birarada görmek harikaydı.
Leonard Nimoy'un onurlandırılması filmin güzel yanlarındandı . Yeni karakter Jaylah oldukça dikkat çekici ve başarılıydı. Ve ilk jenerasyona yapılan gönderme harikaydı.
6
8 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Ben çok beğendim. Her şey yerli yerindeydi. Her açıdan başarılı buldum. Özellikle görsel anlamda muhteşemdi. Eski serilerde yer alan mizah ruhu bu filmde de can bulmuştu. Bu çok hoştu. Ayrıca son olarak;
4
8 ay önce
mtufan profil resmi
mtufan
Güzel bir aksiyon filmi olmuş. Sıkıldığım bir an olmadı. Yeni karakterleri beğendim fakat ikinci filmdeki amiralin kızı neden yokki. En sonda ekipte olman güzel demişti kaptan. Bir de senaryo da sorunlar vardı sanırım, azdı ya. yurt dışı telefon görüşmeleri gibiydi.
Filmin sonunda ki ilk jenerasyona gönderme çok hoşuma gitti.
Alıştığımız yüzler alışmak üzere olduğumuz yüzler...
Bize yeni dünyalar gösteren, serinin üçüncü filmi olmasına rağmen yeni yürümeye çalışan bir çocuğu izliyormuş hissi uyandıran, içindeki tek felsefenin bir atasözünden ibaret olması sinir katsayısıyla hatrı sayılır bir biçimde oynayan, İdris elba nın karakterine hiç odaklanmaması ayrı bir sorun olan(dünya için bir kahraman olduğu söylenmesine rağmen) ve oyuncuların isteksiz oynuyormuş hissi yaratan bir star trek karşımızda.
Bazı yorumlar görmüştüm aksiyon filmi olmuş fakat star trek olamamış diye. Bu yoruma sinir olmuştum ölüsü bile yeter demiştim. Hala da aynı şeyi düşünüyorum. Keşke ölüsünü yapabilmişler diyebilseydim. Canım aksiyon çekerse tekrar izlerim ama aksiyonu daha iyi olan filmlerden buna sıra gelmez. Filmden yeni çıktım uzun zamandır beklediğim filmdi. Her ne kadar bir filmden bekleneni karşılasa da filmin başındaki star trek olmasaydı da beyond izlemiş olsaydım yorumum çok daha Harika olurdu kesinlikle.
0
8 ay önce

Star Trek Beyond filmini beğenenler

Star Trek Beyond filmini izlemek isteyenler

Star Trek Beyond filmini içeren raflar

Star Trek Beyond filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön