Uzay Yolu IV: Eve Yolculuk (Star Trek IV: The Voyage Home) (1986) afişi

Uzay Yolu IV: Eve Yolculuk (1986)
Star Trek IV: The Voyage Home

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
119 dakika
KerseL Sürgünde olan Kirk ve tayfası, Genesis gezegeninde yaşananlarla ilgili olarak yargılanmak için dünyaya dönmeye karar verirler. Ele geçirdikleri Klingon uzay gemisi ile güneş sistemine girdiklerinde dünyaya yaklaşmamalarını söyleyen bir uyarıyla karşılaşırlar. Dünyaya yönelmiş olan silindirik bir cisim küresel enerji sistemini bozan ve okyanusların buharlaşmasına neden olan hava olaylarını tetikleyen bir sinyal yollamaktadır. Yolladığı mesaja cevap alamadığı her an sinyalini güçlendirmekte ve dünyayı felaketin eşiğine sürüklemektedir. Spock, sinyalin çok önceleri türleri tükenen kambur balinaların şarkıları gibi olduğunu farkeder. Bunun üzerine, dünyayı yıkımdan kurtarmak için 1986 yılının San Fransisco'suna gelerek geleceğe götürmek için bir balina bulmaya karar verirler.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk 3 filmden sonra umutlarım azalsa da serinin 4. filmi çok başka olmuş. Komedisi sürükleyiciliği bilimkurgu kısmı hepsi birbiriyle güzel bir denge içinde işlenmiş. İzlerken oldukça eğlendim.
1
12 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Seri her filmde daha da iyileşiyor, serinin en güzel filmiydi.O günün dünyasına gelecekten bakış da oldukça keyifliydi. Güzelliğinin yanında seriin en eğlenceli filmi olmuş :)
8
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Star Trek'in starı bölüm! Çok eğlenceliydi, inanılmaz güzel vakit geçirdim izlerken.Karakterlere iyice alışmış olmanın da payı var tabi ama bu bölümde öyle sevimlilerdi ki.. hepsinde dünyaya düşmüş masum uzaylı havası vardı.Her sahnesi zekice esprilerle doluydu.Hayvanların korunmasıyla ilgili mesajlarıyla da ayrı bir yer edindi bende.20.yüzyılla ilgili laf sokumlu tespitlere de çok güldüm.İzlemeyenler mutlaka izlemeli:)
8
2 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Bence izleyin en çok bu bölümde eğlendim. Çok sevimliydi tüm karakterler bu bölümde. Espriler çok güzeldi. :) 87'de San Fransisco'da duştan çıkmış gibi gezen Mr. Spock görürseniz şaşırmayın :D
5
2 yıl önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Serinin şu ana kadar izlediğim en iyi filmiydi. Bunda büyük bölümünün dünyada geçmesi ve aralara serpiştirilmiş güzel espiriler olması da etkili oldu.
7
2 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
serinin en sevdiğim filmi ...
6
2 yıl önce
Gunes profil resmi
Gunes
işte bunu sevdim
1
2 yıldan fazla önce

Star Trek IV: The Voyage Home filmini beğenenler

Star Trek IV: The Voyage Home filmini içeren raflar

Star Trek IV: The Voyage Home filmi hakkında ilgi çekici içerikler