Uzay Yolu VI: Kesfedilmemis Ülke (Star Trek VI: The Undiscovered Country) (1991) afişi

Uzay Yolu VI: Kesfedilmemis Ülke (1991)
Star Trek VI: The Undiscovered Country

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
KerseL Federasyon ile Klingonlular arasındaki "Soğuk Savaş", dağılmakta olan imparatorluğun liderinin barış çağrısı ile son bulmaya başlar. Amiral Kirk ve ekibi, Klingon hükümdarına barış görüşmeleri sırasında eşlik etmek üzere acil olarak göreve çağrılır. Kahramanlarımız kendilerini siyasi bir suikastin içine çekilmiş bulurlar ve Kirk ile McCoy cinayeti işlemiş görünmektedirler. Klingonlular tarafından yargılanıp buzlarla kaplı bir sürgün gezegenine gönderilen ikili hemen kaçış planlarına başlar. Bütün bunlar olurken, Spock ve ekibin geri kalanı da gerçek suçluyu aramaktadırlar. Ve hiç kuşkusuz, galaksiler arası barışın geleceği bu çabalara bağlıdır.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Bu ekibi özlemişim. Filmlerin içinde de şimdiye kadar izlemesi en kolay filmdi diyebilirim. Next Generation'da Spock ve Scotty konuk olmuş olsa da tüm ekibi tekrar bir arada görmek ve izlemek, her ne kadar artık çok yaşlanmış olsalar da güzeldi.
8 ay önce
burcst profil resmi
burcst
Çok güzel bir filmdi yine.Bu sefer bol bol uzay entrikası vardı.Bu kadroya çok alışmıştım, sonraki filmleri merak etsem de bu kadronun samimiyeti unutulmaz.Sene olmuş 9500küsur,uzayda hala emeklilik diye bir şeyin olmasına çok içerledim :)
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Serinin hoş filmlerindendi. Teknolojinin de geliştiği yavaş yavaş hissediliyor artık :)
2 yıl önce

Star Trek VI: The Undiscovered Country filmini beğenenler

Star Trek VI: The Undiscovered Country filmini içeren raflar

Star Trek VI: The Undiscovered Country filmi hakkında ilgi çekici içerikler