Yildiz Savaslari: Bölüm III - Sith'in Intikami (Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith) (2005) afişi

Yildiz Savaslari: Bölüm III - Sith'in Intikami (2005)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 9.3 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Kült, Bilim Kurgu, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
140 dakika
KerseL Galaksi üç yıl süren yorucu ve yıpratıcı savaşın ardından yeni geleceğini beklemektedir. Anakin Skywalker ve Obi Wan Kenobi droidlere ve onların arkasındaki şeytani komutan General Grievous'a karşı açtıkları savaş sayesinde birer kahraman ilan edilmişlerdir. Anakin ve evli olduğunu herkesten gizlediği karısı Padme Amidala uzun aylardır savaşın ayırdığı iki sevgilidir. Amidala'nın hamile olduğunu öğrenen Anakin sevgili eşini görmek için geri döner. Fakat rüyalarında Amidala'nın çocuğunu doğururken ölümle yüz yüze kalacağını görmektedir...O seçilmiş olandır ve daha önce de rüyalarında gördükleri gerçekleşmiştir. Anakin karısını ve çocuğunu kurtarmak için herşeyi yapmaya hazırdır. Bu düşünce onu gücün karanlık tarafına yönlendirir. Ve bir seçim yapmak zorunda bırakır...

Yorumlar

Sezgii profil resmi
Sezgii
Evet beklediğimiz gibi bencilliğinin ve açgözlülüğünün sonucunda herkese zarar verdi Anakin. 1-2-3. Bölümler milenyuma uyum sağlayan bölümlerdi. 4-5-6’nın mizahı ve eğlencesinin yerini bu bölümlerde dram aldı. Bu filmde çok üzüldüm herhalde 6 film içerisinde tek üzüldüğüm film.
1
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Eski seriyle karşılaştırıldığında bu seri daha bir izlenebilir olmuş. 3. film hikaye olarak başarılı sadece Anakin'in o sahnesi olmasa da olurdu. Sonuçta ileride büründüğü karakter karanlık tarafta da olsa seveni oldukça fazla olan bir karakter.
1
1 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Boşuna efsane demediklerinden emin olunan bir serinin harika bir parçası yine. Ama serinin bu filmi diğerlerine göre biraz daha öne çıkmıştı benim için. Şekillendiren bir bölüm olmasının da payı var sanki hikayenin genelini. Muhteşem işte! :)
2
neredeyse 2 yıl önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Harika bence serinin en iyisi
0
2 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ewettt sonunda star wars fawori birinciliğimi kazanan bu film oldu :) öncelikle ahh Anakin ahh !! değil .. Lanet olsun sana Anakin !! olacak o ;) film her açıdan en iyi star wars filmiydi kesinlikle bol miktarda sawaş ama aynı zamanda aşk,tutku,ihanet,entrika,dram,heyecan her şey wardı eksik duygumuz yoktu yani aynı zamanda en iyi görsel efektli filmdi . çoğu zaman sinirimin tawan yaptığı Anakin sahneleri beni deli etti ..
Hayden Christensen bir önceki filme göre gerçekten çok iyi bir oyunculuk çıkarmış rolün hakkını wermiş , kesinlikle izlenmesi gereken bir seri olduğunu belirtmeme gerek olmasada ben yazıyım , ee ne diyelim Güç Sizinle olsun :)
4
2 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
ahh Anakin ahh!
5
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Kesinlikle hatta bence büyük de bir arayla serinin en iyi filmi. Final gibi final yapmışlar her yönüyle film üst seviyede özellikle de duygularla. En çok da aşk, ihanet ve yalan. Bazen kızıp bazen de üzülerek izledim filmi :) görsel olarak da çok üst düzeydi diğer filmlere göre savaş sahneleri çok başarılı. Oyunculuklar da öyle. Ben de ah anakin ahh diye bitireyim yorumu :) sanırım bir süre her boş anımda Star Wars'un müziklerini mırıldanırken bulacağım kendimi :/
9
2 yıl önce
mels profil resmi
mels
Çok çok harika bir sondu. Yeni çekilen bölümleri eskilerine böyle ustaca bağlamaları kesinlikle muhteşem. Benim en sevdiğim bölümdü. Özellikle çok duygusaldı. Ve "Ah Anakin ah!!" diyerek bitiriyorum ben de :D
8
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Oyunculukların tavan yaptığı,finale yakışır muhteşem bir bölümdü.Aksiyonun çokluğuna rağmen bölümün geneline yayılan o duygu yoğunluğu şiddetli bir şekilde hissediliyordu.Ah Anakin ah!..Aksiyon, duygusallık ve görsellik bir arada ancak bu kadar güzel verilebilirdi.Önceki seriye de çok güzel bağlamışlar,bravo! Serinin en iyi bölümü ilan edebilirim rahatlıkla. Bu arada,fazla R2-D2'su olan var mı? :))
10
2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Ne filmdi be :D İlk üçlemeye yaraşır bir filmdi. Çok beğendim. Bence top 250' yi de sonuna kadar hak ediyor. Hayden Christensen ve Ewan Mcgregor bu filmdeöncekilere göre çok daha olgun ve başarılı performans sergilenmişler , rollerinin hakkını vermişler.
8
2 yıldan fazla önce

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith filmini beğenenler

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith filmini içeren raflar

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith filmi hakkında ilgi çekici içerikler