Yildiz tozu (Stardust) (2007) afişi

Yildiz tozu (2007)
Stardust

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.3 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Romantik, Komik
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
127 dakika
EsraG. Sihirli bir ülkenin sınırındaki kırsal bir bölgede yaşayan Tristan sevdiği kıza sevgisini kanıtlamak için ona kayan bir yıldız getireceğine söz verir. Tristan yıldızı bulur ama bu yıldız taştan değil canlı bir kızdır. Film Neil Gaiman'ın aynı isimli romanından uyarlanmıştır.

Yorumlar

BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Masalsı bir film. Her bir karesi ilmek ilmek hayal gücü ile işlenmiş...ki genelde severim bu tarz filmleri. Benim en çok hoşuma giden Robert De Niro'yu çok ama çok farklı bir rolde izlemek oldu.. :D Ayrıca Michelle Pfeiffer kadar güzel bir kadının çirkinleşmekten korkmamış olması da takdire şayan. İzlenebilir. Türünün sevenleri için ideal. 7/10
5
4 ay önce
mels profil resmi
mels
Çok çok uzun zaman önce izlediğim ancak hala unutmadığım o nadide filmlerden. Çok tatlı bir film, hala izlemediyseniz mutlaka izleyin :)
6
neredeyse 2 yıl önce
damla. profil resmi
damla.
hadi git kayan bir yıldız yakala..
"masal ve aşk". daha ne olsun ki.

8
2 yıldan fazla önce
h.tugce profil resmi
h.tugce
Zamanında beni Take That'le tanıştırdığı için ayrı severim :)
3
3 yıldan fazla önce
kont.h.es profil resmi
kont.h.es
insanı durduk yere mutlu eden filmlerden...
3
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Stardust”ta sevdiği kadının kalbini kazanabilmek için Yvaine adlı yıldızı sönmek üzere olan bir oyuncuya yeniden hayat vermeye söz veren Tristian’ın öyküsü anlatılır. Tristian ile Yvaine beraber çıktıkları macerada Kaptan Shakespeare adlı bir korsan ve şeytani ruhlu bir cadıyla yüz yüze gelmek zorunda kalacaklardır.
1
3 yıldan fazla önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Yönetmen koltuğunda yaptığı çıkışın arkasını layıkıyla getiren Matthew Vaughn var oyuncu kadrosu kelimenin gerçek anlamıyla yıldızlar geçidi. Filmin kendisi de heyecandan romantizme pek çok öğeyi beraberinde barındırıyor. Eğer keyifli bir iki saat geçirirken fantastik sinemadan drama varan farklı türleri bir arada en başarılı bileşimlerinden biriyle görmek isterseniz 2007 yılından çıkıp gelen Stardust size en güzel alternatiflerden biri olacak. Film bittikten sonra jenerik akarken çalan Take That şarkısı Rule The World ise ayrı bir güzel.
9
3 yıldan fazla önce

Stardust filmini beğenenler

Stardust filmi hakkında ilgi çekici içerikler